Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳
info o objednávkách: po–pá 8–15:30
+420 776 008 028
info o zboží: po–ne 10–18
+420 777 355 833

Top značky

Top značky

Top značky

FYZIOTERAPIE – REHABILITACE, KOMPENZACE, PREVENCE & ROZVOJ

Dovolte si sportovat a užívat svou práci a koníčky bez bolesti!

Trápí vaše tělo akutní bolesti? Vrací se vám pohybová omezení a stávají se chronickými? Rehabilitujete po zranění? Chcete kompenzovat jednostranné zatěžování organismu získané sportem či v rámci zaměstnání? Nebo na sobě chcete pracovat, rozvíjet se a posouvat své hranice?

Naši fyzioterapeuté vám na základě diagnostiky sestaví komplexní individuální plán. V rámci tohoto plánu vám ulevíme od bolesti a odstraníme příčiny vašich obtíží tak, aby se již nevrátily. Individuálním cvičením vrátíme vašemu tělu  rovnováhu a stabilitu.

KLASICKÁ FYZIOTERAPIE

Ve fyzioterapii se zabýváme především léčbou a prevencí bolestivých stavů pohybového aparátu. V diagnostice a během terapie využíváme znalosti z neurofyziologie, vývojové kineziologie, myofasciální medicíny, ortopedie a dalších souvisejících oborů.

V rámci terapie pracují naši fyzioterapeuté také s nejmodernějšími přístroji fyzikální terapie, jako je vysokovýkonný laser, tr therapy nebo rázová vlna. Díky tomu dokážeme při akutních obtížích velmi rychle ulevit od bolesti a terapie se stávají maximálně efektivní. Tímto komplexním přístupem se odlišujeme od ostatních zdravotních zařízení.

SPORTOVNÍ FYZIOTERAPIE

V rámci sportovní fyzioterapie nabízíme

FYZIOTRÉNINK

Fyziotrénink je určen pro klienty, kteří prošli komplexním kineziologickým rozborem u fyzioterapeuta, a chtějí se dál rozvíjet po stránce funkčního pohybu. Individuální lekce je sestavena na míru tak, aby došlo k nastavení a obnovení pohybových vzorů, které jsou pro tělo přirozené a ekonomické.

Cvičení vychází především z principů vývojové kineziologie, kdy se od zvládnutí základních pohybových vzorů můžete dopracovat až k náročnějším modifikacím s využitím pomůcek jako je bosu, therabandy, trx, balanční podložky a jiné.

Fyziotrénink je vhodný zejména pro ty z vás, kteří se věnují sportu, ať už na rekreační nebo vrcholové úrovni, a chtějí vhodnou kompenzační doplňkovou aktivitu.

Fyziotrénink je vhodný také pro děti, které nastupují dráhu vrcholového sportu, a je s nimi zapotřebí kompenzovat jednostranné zatěžování, ke kterému často během tréninků dochází. Zároveň posílením vnitřních stabilizačních svalů a aktivací správných pohybových řetězců předcházíme případným bolestem a zraněním z přetížení.

DIAGNOSTIKU BĚHU

Běh je jednou z velmi prospěšných pohybových aktivit pro zdraví člověka. Jelikož se ovšem jedná o cyklický pohyb se stovkami a tisíci opakovaných kroků, je správná technika běžeckého kroku ze zdravotního i výkonnostního hlediska velmi důležitá. Pokud neběháme technicky správně, vystavujeme se riziku přetížení pohybového aparátu a omezujeme svůj výkonnostní potenciál.

Pro zkvalitnění služeb nyní nabízíme novým klientům diagnostiku běhu v rozsahu 90 minut.

V rámci diagnostiky běhu se věnujeme komplexně pohybovému aparátu, předchozím úrazům, zkontrolujeme techniku běhu a zbyde čas i pro další doporučení v péči o pohybový aparát běžce.

Na Klinice celostní terapie a sportu VO2MAX nabízíme další formy fyzioterapie, jako například FYZIOTERAPII PRO ŽENY, DĚTSKOU FYZIOTERAPII, FYZIKÁLNÍ TERAPII a další.

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 007 444 nebo pište zde: KONTAKTOVAT VO2MAX

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.