Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳

Top značky

Top značky

Top značky

Praha 8

Endorphin Republic Praha 8
Sokolovská 663/136C
Praha 8, Karlín, 180 00
po – pá: 10.00 – 18.00 so: 9.00 – 13.00 ne:  – 
Navigovat

Informace o prodejně

Stavte se do moderní dvoupatrové prodejny kol, lyží, běžeckého a dalšího sportovního vybavení v Karlíně, dříve prodejna SCOTT sport Praha. Zaměřujeme se na špičkové vybavení, se kterým přeměníte sport v absolutní nadšení. Přijďte se poradit s našimi profíky, kteří do toho sami pořádně šlapou. Vyzkoušejte si kola SCOTT a Bergamont, půjčte si před koupí na vyzkoušení lyže a skialpy nebo nám své vybavení svěřte na profesionální servis kol a lyží. Nejširší výběr značek SCOTT, Bergamont a Dolomite a další desítky inovativních značek.

Endorphin Republic Praha 8

servis

po – pá: 10.00 – 18.00 so: 9.00 – 13.00 ne:  – 
po – pá: 10.00 – 18.00 so: 9.00 – 13.00 ne:  – 
+420 774 889 994 +420 226 886 254 prodejna@endorphinrepublic.cz servis@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Veřejnou dopravou

METRO B STANICE INVALIDOVNA

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU ENDORPHIN REPUBLIC

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Ondra

expert v prodejně Endorphin
Ondra je jako postava z románu. V dětství vystupoval jako herec na prknech Národního divadla, později vyhrál několik českých florbalových turnajů, získal bronz v mistrovství ČR v MTB závodě na 12 hodin a několik pódiových umístění v nejtěžším závodě světa Dolomitenmann.

Prodejna kol Endorphin Republic Praha 8

Hledáte zavedenou cyklo prodejnu na Praze 8 s 15ti letou tradicí, ale nejmodernějším přístupem? Navštivte naši prodejnu kol Endorphin Republic, dříve prodejna SCOTT Praha v pražském Karlíně. Na dvou podlažích najdete stovky pánských, dámských i dětských kol a elektrokol SCOTT a Bergamont k vyzkoušení. Nabízíme nejširší výběr cyklistického oblečení a doplňků SCOTT v Praze. Vyberete si ale i z desítek dalších špičkových cyklistických značek oblečení, obuvi, helem a dalších nezbytných doplňků jako jsou Odlo, Maloja, POC, Unparallel, Vittoria, Mons Royal, Syncros a další.

S výběrem kola vám na cyklo prodejně budou asistovat zkušení prodejci, sami nadšení cyklisté. Nebojte se k nám zavítat, ať do cyklistiky teprve začínáte šlapat, nebo už topujete žebříček na Stravě. Samozřejmostí, na kterou jsou už léta zvyklí věrní klienti SCOTT sport Praha, je náš profesionální servis kol a elektrokol. Důraz klademe nejen na technologie, inovace a design, ale i kompletní služby. Proto úzce spolupracujeme se sousedící Klinikou celostní terapie a sportu VO2max, kde vám nabídneme 3D nastavení posedu, fyzioterapii zaměřenou na cyklisty a další služby, díky kterým z jízdy získáte maximum endorfinů.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.