Top značky

Top značky

Top značky

Praha 5

Endorphin Republic Praha 5
Kačírkova 4
Praha 5, Jinonice, 15800
po – ne: 10.00 – 19.00
Navigovat

Informace o prodejně

Navštivte naši nejmodernější prodejnu kol, lyží, běžeckého a dalšího sportovního vybavení o rozloze přes 1500 m2. Najdete tu stovky špičkových kol a elektrokol k vyzkoušení, top modely sjezdových lyží a běžeckých bot nebo kompletní skialpové vybavení. Od hlavy až k patě vás oblečeme a vybavíme na cyklistiku, lyže, běh i outdoor. Široký výběr prémiových značek, jaký jinde nenajdete. Profesionální servis kol a lyží, 3D nastavení posedu, voskování outdoorového oblečení, tvarování běžeckých bot na míru a další služby. Nejširší nabídka vybavení značek SCOTT, Bergamont a Dolomite.

Endorphin Republic Praha 5

servis

po – ne: 10.00 – 19.00
po – pá: 10.00 – 19.00 so – ne: 10.00 – 18.00
+420 777 355 833 +420 770 183 814 praha@endorphinrepublic.cz servis.dynamica@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Veřejnou dopravou

metro Jinonice, trasa B

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU ENDORPHIN REPUBLIC

V prodejně se vám budou věnovat:

Honza

vedoucí expert
Honza na kole závodí už přes 20 let. Získal stříbrnou medaili v Rakouském poháru XCO (cross-country cyklistika) a třikrát po sobě dokončil ultramaraton Salzkammergut Trophy na trase 211 km. Kola jsou jeho život a teď i práce.

Hanka

expert v Endorphin prodejně
Pohyb v přírodě hlavně na horském kole ji přirostl k srdci. Již 17 let sbírá na MTB maratonech medaile. V životě zjistila, že endorphiny jsou to jediné, co nám pomáhá získat nadhled a zdolávat překážky!"

Honza

expert v Endorphin prodejně
Cyklistika, basketbal, skialp, MMA. Pro Honzu představuje sport způsob, jak si sáhnout na své fyzické maximum a zároveň si psychicky odpočinout. V Endorphinu zákazníkům rád doporučuje služby, které jim pomohou ušít si sport na míru.

Prodejna kol Endorphin Republic Praha 5

Hledáte největší prodejnu kol v Praze? Pak navštivte naši moderní cyklo prodejnu Endorphin Republic v pražské Waltrovce, kde na vás na ploše přes 1500 m2 čekají stovky kol k vyzkoušení. Vyberte si zde z pánských, dámských i dětských modelů kol, elektrokol a odrážedel. Naši nadšení prodejci, mezi něž patří i zkušení závodníci, vám poradí s výběrem správné velikosti kola a geometrie rámu. Ať už jste profík, který si s námi přijde popovídat o bajkových novinkách nebo si s kolem teprve tykat začínáte, na naší profi prodejně kol v Praze pro vás najdeme typ kola a model, který nejvíc odpovídá vašim představám o vyjížďce plné endorfinů.

V Endorphin Republic Praha to prodejem kol začíná, ale zdaleka nekončí. Vybavíme vás od hlavy až k patě, tedy od helmy až po tretry. Vybere si zde z tisíců kousků cyklistického oblečení, treter, helem a doplňků špičkových značek jako jsou SCOTT, Syncros, POC, Odlo, Maloja, Mons Royale, Unparallel, Syncros a dalších. Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty seřídíme ultrazvukem. Jsme také autorizovaným servisem elektrokol Bosch. Nebyli bychom ale pořádná cyklo prodejna, kdyby se u nás nepodávala výborná káva. Přijďte nás navštívit, těšíme se na vás.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.