Top značky

Top značky

Top značky

Top značky

Bratislava

Endorphin Republic Bratislava
Lamač 6787
Bratislava, 841 03
po – pá: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
Navigovat

Informace o prodejně

Navštivte naši novou prodejnu kol, lyží, běžek a outdoorového vybavení v Bory Mall Bratislava. Vybírejte ze špičkového sportovního vybavení a oblečení značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, On, Altra, Phenix, Odlo, Fjallraven, Maloja a desítek dalších. Poradí vám zkušení odborníci, sami vášniví sportovci. Jsme posedlí technologií, designem a profesionálními službami. Vyzkoušejte například náš bezkonkurenční servis kol. Zažijte s námi opravdové endorfiny!

po – pá: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
+420 778 970 899 bratislava@endorphinrepublic.sk

Jak se k nám dostanete

V PRODEJNĚ SE VÁM BUDOU VĚNOVAT:

Mirka

hlavní expert v Endorphin prodejně
Mirka je aktivní a má ráda výzvy, miluje hory, přírodu, sport, společnost, hudbu a dobré jídlo. Zajímá jí móda a zdravý životní styl Cvičí jógu, plave, věnuje se meditacím, rekreačně lyžuje a i díky sportu je stále nabitá endorphiny.

Ľubo

servisman v Endorphin prodejně
Ľubo je náš "nejstarší" sportovní nadšenec a správný věk byste mu určitě netipli. Dělá karate, jiu-jitsu, fitness, cyklo a také sportovní střelbu statickou i dynamickou IPSC a v ní je 2x mistr Slovenska. Kromě toho ho zajímají auta, zbraně a technická zařízení, rád je opravuje, stejně jako kola a jiné "hračky"

Marek

expert v Endorphin prodejně
Marek se o horskou cyklistiku zajímá od útlého věku. Vyzkoušel různé druhy sportů, ke kterým se rád vrací, ale cyklistika zůstává jeho srdeční záležitostí. Endorphiny a adrenalín plynoucí z extrémních sportů jsou jeho závislostí.

Saška

expert v Endorphin prodejně
Saška zbožňuje život plný adrenalinu a zábavy. Lásku ke sportu má již od dětství, nejvíc ji zajímá běh, příroda a přátelé. Zajímá se o zdravou výživu, má ráda turistiku a také rafting. Je stále pozitivně naladěná a otevřená všem výzvám, které život přinese.

Emma

expert v Endorphin prodejně
Emma má ráda přírodu a sport a ve svém volném čase se věnuje turistice, běhu a také svým domácím miláčkům.

Tomáš

expert v Endorphin prodejně
Tomáš je zapálený sportovec, věnuje se thajskému boxu, turistice, jezdí na kole a volný čas tráví rybařením. Pravidelně jezdí do Vysokých Tater, kde i vynáší náklady na vysokohorské chaty

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.