Top značky

Top značky

Top značky

Bratislava

Endorphin Republic Bratislava
Lamač 6780
Bratislava, 841 03
po – pá: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
Navigovat

Informace o prodejně

Navštivte naši novou prodejnu kol, lyží, běžek a outdoorového vybavení v Bory Mall Bratislava. Vybírejte ze špičkového sportovního vybavení a oblečení značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, On, Altra, Phenix, Odlo, Fjallraven, Maloja a desítek dalších. Poradí vám zkušení odborníci, sami vášniví sportovci. Jsme posedlí technologií, designem a profesionálními službami. Vyzkoušejte například náš bezkonkurenční servis kol. Zažijte s námi opravdové endorfiny!

po – pá: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
+420 778 970 899 eshop: +421 911 880 456 bratislava@endorphinrepublic.sk

Jak se k nám dostanete

V PRODEJNĚ SE VÁM BUDOU VĚNOVAT:

Mirka

hlavní expert v Endorphin prodejně
Mirka je aktivní a má ráda výzvy, miluje hory, přírodu, sport, společnost, hudbu a dobré jídlo. Zajímá jí móda a zdravý životní styl Cvičí jógu, plave, věnuje se meditacím, rekreačně lyžuje a i díky sportu je stále nabitá endorphiny.

Marek

expert v Endorphin prodejně
Marek se o horskou cyklistiku zajímá od útlého věku. Vyzkoušel různé druhy sportů, ke kterým se rád vrací, ale cyklistika zůstává jeho srdeční záležitostí. Endorfiny a adrenalín plynoucí z extrémních sportů jsou jeho závislostí.

Tomáš

servisman
Tomáš je aktivní sportovec od 6 let. Věnoval se klubově karate a fotbalu, ale v dnešní době ho nejvíce baví bike a ježdění na trailech a v zimě snowboarding. Miluje novinky a technologie.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.