BRATISLAVA

Endorphin Republic Bratislava
Lamač 6787
Bratislava, 841 03
po – pá: 10:00 – 20:00 so – ne: 9:00 – 20:00
Navigovat

Informace o prodejně

16.8. jsme pro vás otevřeli novou prodejnu v Bratislavě, v nákupním středisku BORY MALL. Připravili jsme pro vás výběr cyklistického, běžeckého a outdoorového vybavení těch nejlepších značek. Těší se na vás tým odborníků, který vám ochotně poradí s výběrem.

po – pá: 10:00 – 20:00 so – ne: 9:00 – 20:00
+420 778 970 899 bratislava@endorphinrepublic.sk

Jak se k nám dostanete

V PRODEJNĚ SE VÁM BUDOU VĚNOVAT:

Mirka

hlavní expert v Endorphin prodejně
Mirka je aktivní a má ráda výzvy, miluje hory, přírodu, sport, společnost, hudbu a dobré jídlo. Zajímá jí móda a zdravý životní styl Cvičí jógu, plave, věnuje se meditacím, rekreačně lyžuje a i díky sportu je stále nabitá endorphiny.

Ľubo

expert v Endorphin prodejně
Ľubo je náš "nejstarší" sportovní nadšenec a správný věk byste mu určitě netipli. Dělá karate, jiu-jitsu, fitness, cyklo a také sportovní střelbu statickou i dynamickou IPSC a v ní je 2x mistr Slovenska. Kromě toho ho zajímají auta, zbraně a technická zařízení, rád je opravuje, stejně jako kola a jiné "hračky"

Marek

expert v Endorphin prodejně
Marek se o horskou cyklistiku zajímá od útlého věku. Vyzkoušel různé druhy sportů, ke kterým se rád vrací, ale cyklistika zůstává jeho srdeční záležitostí. Endorphiny a adrenalín plynoucí z extrémních sportů jsou jeho závislostí.

Šimon

expert v Endorphin predajni
Šimon rád chodí po horách, kde hledá hlavně kli. V prodejně vám odborně poradí s běžeckým a outdoorovým vybavením. Sport je mu blízký, hraje volejbal, plave a jezdí na kole. Rád tráví čas s přáteli, nepohrdne inspirující knihou a dobrou kávou.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.