Top značky

Top značky

Top značky

Top značky

Staňte se součástí Endorphin Republic

Přidejte se k našemu týmu, který věří v sílu endorfinů. Sport milujeme, sportem žijeme a dáváme si dost záležet, aby to bylo vidět ve všem, co děláme. Amatérským milovníkům cyklistiky, běhání, lyžování či pěší turistiky dopřáváme stejnou péči jako profesionálům. Prodáváme proto prvotřídní sportovní vybavení a nabízíme špičkový servis a další služby, které sportovcům šijeme na míru. Získejte práci, která má smysl – dělejte život radostnějším a přeměňte s námi sport v nadšení.

Náš tým

S námi se nudit nebudete. Endorfiny jsou hormony štěstí a na těch frčíme při sportu i při práci. Jsme profíci a nadšenci zároveň. Jsou mezi námi mistři světa v cyklistice, zkušení skialpinisté i vášniví běžci a lyžaři. Zažijte práci v Endorphin Republic a nebudete chtít jinak!

Volné pozice

  • Prodejní expert - Praha Karlín

Pojďte sdílet své sportovní nadšení se zákazníky v naší velkorysé a designové prodejně v Praze 8. Nástup ihned.

  • Prodejní expert - Brno

Pojďte sdílet své sportovní nadšení se zákazníky v naší nové prodejně v Brně.

Naše medailonky i medaile

Honza Vokoun

hlavní expert v Endorphin prodejně
Honza na kole závodí už přes 20 let. Získal stříbrnou medaili v Rakouském poháru XCO (cross-country cyklistika) a třikrát po sobě dokončil ultramaraton Salzkammergut Trophy na trase 211 km. Kola jsou jeho život a teď i práce.

Jan Čížek

expert v Endorphin prodejně
Cyklistika, basketbal, skialp, MMA. Pro Honzu představuje sport způsob, jak si sáhnout na své fyzické maximum a zároveň si psychicky odpočinout. V Endorphinu zákazníkům rád doporučuje služby, které jim pomohou ušít si sport na míru.

Jan Zámorský

expert v Endorphin prodejně
„Pořád na plný plyn.“ Ve sportu to ani jinak nejde. Honza zkouší své hranice na kole i skialpech, do všeho jde po hlavě i srdcem. Ne náhodou je s námi v Endorphinu už přes 15 let!

Dana Konečná

expert v Endorphin prodejně
„Vše se dá zvládnout – musíš jen chtít a dát do toho vše.“ Dana má za sebou zranění kolena, ale to jí stejně nezabrání dávat sportu všechno. Ať už je to badminton, kolo, fotbal nebo práce u nás v Endorphinu.

Tomáš Buchar

expert v Endorphin prodejně
Tomáš je instruktor lyžování, telemarku a skitouringu. Rád předává dál své zkušenosti a učí se nové věci z oblasti servisu a technologií.

Honza Máslo

expert v Endorphin prodejně
Je závislý na pohybu na čerstvém vzduchu, ať je to cyklistika skialpinismus, běh nebo lezení. Vždycky je připraven předat osobní zkušenosti, pomoci při výběru adekvátního vybavení. Také se vám s láskou postará o kolo či lyže v našem servisu.

NAŠE SLUŽBY

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.