Hradec Králové

Endorphin Republic Hradec Králové
Rašínova třída 1669
Hradec Králové, 500 02
po – ne: 10:00 – 19:00
Navigovat

Informace o prodejně

Navštivte naši prodejnu kol, lyží, běžeckého a dalšího sportovního vybavení o rozloze přes 1500 m2. Vyzkoušíte si tu desítky špičkových kol a elektrokol, top modely sjezdových lyží a běžeckých bot nebo kompletní skialpové vybavení. Od hlavy až k patě vás oblečeme a vybavíme na cyklistiku, lyže, běh i outdoor. Široký výběr z prémiových značek, jaký jinde v Hradci nenajdete. Postarají se o vás odborníci, pro které je sport vášní. Přeměňte svůj sport v absolutní nadšení i vy.

Kontaktujte nás:

servis

po – ne: 10:00 – 19:00
po – ne: 10:00 – 19:00
+420 770 189 385 +420 770 189 192 hradec@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Robert Svoboda

vedoucí expert v Endorphin prodejně
Pracovat ve sportu je pro Roberta za odměnu, sportu se věnuje celý život, nejdříve to byl běh, poté bojové sporty, 5x absolvoval pražský maratón, vícekrát se zúčastnil Jizerské padesátky, hraje malou kopanou. Práce v Endorfinu byla výzva, která se nedala odmítnout

Roman Šťastný

expert v Endorphin prodejně
Roman s přezdívkou Happy věří, že na biku dojede až do důchodu :), také má mistrovské triko XCM v kategorii Masters.

Zdeňka Rolínová

expert v Endorphin prodejně
Preferuje zdravý životní styl, cvičí jogu, medituje. Ráda se projede na kole, zajde si na outdoorový výšlap nebo se jde jen tak proběhnout do přírody. V zimním období jí baví lyže.

Honza Máslo

expert v Endorphin prodejně
Je závislý na pohybu na čerstvém vzduchu, ať je to cyklistika skialpinismus, běh nebo lezení. Vždycky je připraven předat osobní zkušenosti, pomoci při výběru adekvátního vybavení. Také se vám s láskou postará o kolo či lyže v našem servisu.

Kuba Čada

expert v Endorphin prodejně
Kuba většinu svého volného času trávím sportem. Z toho velkou část na kole a když je špatné počasí, tak je to třeba plavání nebo běh.

Marek Šebela

expert v Endorphin prodejně
Cyklistika je jeho vášní, ale ještě víc pro ho zajímá samotná péče o kolo. V zimním období se zaměřuje především na běžecké lyžování. Miluje přírodu, s tím je spojená i pěší turistika, rád zkouší i nové adrenalinové aktivity.

Tomáš Buchar

expert v Endorphin prodejně
Tomáš je instruktor lyžování, telemarku a skitouringu. Rád předává dál své zkušenosti a učí se nové věci z oblasti servisu a technologií.

Vojtěch Rykr

expert v Endorphin prodejně
Vojta preferuje v pohybu pestrost, přirozenost a rozmanitost, proto s Vámi může sdílet své zkušenosti napříč celým spektrem – od ultramaratónu, přes cyklistiku, bojová umění až třeba kalisteniku. Prioritou je vždy zdraví a dobrý pocit, až poté sportovní výkon.

Jiří Petr

expert v Endorphin prodejně
Petr je nadšenec do vytrvalostní silniční cyklistiky a všech druhů lyžování. Miluje pohyb na čerstvém vzduchu, hory a horskou turistiku.

Jan Čížek

expert v Endorphin prodejně
Honza je všestranný sportovec a pohybový nadšenec.

Matěj Slavík

expert v Endorphin prodejně
Nadšenec do silniční cyklistiky a skialpinismu.

Klára Flašinová

expert v Endorphin prodejně
Klára pochází z hor, má ráda ferraty, lyže i snowborad, nově objevila skialpy a vše doplňuje jízdou na vodních lyžích. Stále se usmívá a ráda vám pomůže s výběrem.

Prodejna kol Hradec Králové

Navštivte naši novou prodejnu kol v Hradci Králové, kde pořídíte svůj vysněný bajk i kola pro celou rodinu. Na naší moderní cykloprodejně o ploše přes 1500 m2 si můžete vybírat z desítek vystavených modelů horských kol, silniček, gravelů, elektrokol, dámských modelů i dětských kol a odrážedel. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle, se postará tým expertů složený z nadšených cyklistů.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků, které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších, který v jiné hradecké cyklo prodejně nenajdete.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty seřídíme ultrazvukem. Jsme také Bosch autorizovaným servisem elektrokol. Nebyli bychom ale pořádná cyklo prodejna, kdyby se u nás nepodávala výborná káva. Přijďte nás navštívit, těšíme se na vás.

SERVIS LYŽÍ A KOL

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.