Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳

Top značky

Top značky

Top značky

Hradec Králové

Endorphin Republic Hradec Králové
Rašínova třída 1669
Hradec Králové, 500 02
po – ne: 10:00 – 20:00
Navigovat

Informace o prodejně

Navštivte naši prodejnu kol, lyží, běžeckého a dalšího sportovního vybavení o rozloze přes 1500 m2. Vyzkoušíte si tu desítky špičkových kol a elektrokol, top modely sjezdových lyží a běžeckých bot nebo kompletní skialpové vybavení. Od hlavy až k patě vás oblečeme a vybavíme na cyklistiku, lyže, běh i outdoor. Široký výběr z prémiových značek, jaký jinde v Hradci nenajdete. Postarají se o vás odborníci, pro které je sport vášní. Přeměňte svůj sport v absolutní nadšení i vy.

Kontaktujte nás:

servis

po – ne: 10:00 – 20:00
po – ne: 10:00 – 20:00
+420 770 189 385 +420 770 189 192 hradec@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Robert

vedoucí expert
Pracovat ve sportu je pro Roberta za odměnu, sportu se věnuje celý život, nejdříve to byl běh, poté bojové sporty, 5x absolvoval pražský maratón, vícekrát se zúčastnil Jizerské padesátky, hraje malou kopanou. Práce v Endorphinu byla výzva, která se nedala odmítnout

Šárka

expert v Endorphin prodejně
Šárka miluje lyžování, které mají v rodině. Její děda založil lyžařský areál Říčky v Orlických horách, trénoval ji táta a v reprezentačním výběru se umisťovala na stupních vítězů. Šárka dnes? Kolo, brusle, fitness!

Roman

expert v Endorphin prodejně
Roman s přezdívkou Happy věří, že na biku dojede až do důchodu :), také má mistrovské triko XCM v kategorii Masters.

Prodejna kol Hradec Králové

Navštivte naši novou prodejnu kol v Hradci Králové, kde pořídíte svůj vysněný bajk i kola pro celou rodinu. Na naší moderní cykloprodejně o ploše přes 1500 m2 si můžete vybírat z desítek vystavených modelů horských kol, silniček, gravelů, elektrokol, dámských modelů i dětských kol a odrážedel. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle, se postará tým expertů složený z nadšených cyklistů.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků, které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších, který v jiné hradecké cyklo prodejně nenajdete.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty seřídíme ultrazvukem. Jsme také Bosch autorizovaným servisem elektrokol. Nebyli bychom ale pořádná cyklo prodejna, kdyby se u nás nepodávala výborná káva. Přijďte nás navštívit, těšíme se na vás.

SERVIS LYŽÍ A KOL

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.