Top značky

Top značky

Top značky

Top značky

Hradec Králové

Endorphin Republic Hradec Králové
Rašínova třída 1669
Hradec Králové, 500 02
po – ne: 10:00 – 20:00
Navigovat

Informace o prodejně

Navštivte naši prodejnu kol, lyží, běžeckého a dalšího sportovního vybavení o rozloze přes 1500 m2. Vyzkoušíte si tu desítky špičkových kol a elektrokol, top modely sjezdových lyží a běžeckých bot nebo kompletní skialpové vybavení. Od hlavy až k patě vás oblečeme a vybavíme na cyklistiku, lyže, běh i outdoor. Široký výběr z prémiových značek, jaký jinde v Hradci nenajdete. Postarají se o vás odborníci, pro které je sport vášní. Přeměňte svůj sport v absolutní nadšení i vy.

Kontaktujte nás:

servis

po – ne: 10:00 – 20:00
po – ne: 10:00 – 20:00
+420 770 189 385 +420 770 189 192 hradec@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Robert Svoboda

vedoucí expert v Endorphin prodejně
Pracovat ve sportu je pro Roberta za odměnu, sportu se věnuje celý život, nejdříve to byl běh, poté bojové sporty, 5x absolvoval pražský maratón, vícekrát se zúčastnil Jizerské padesátky, hraje malou kopanou. Práce v Endorfinu byla výzva, která se nedala odmítnout

Roman Šťastný

expert v Endorphin prodejně
Roman s přezdívkou Happy věří, že na biku dojede až do důchodu :), také má mistrovské triko XCM v kategorii Masters.

Zdeňka Rolínová

expert v Endorphin prodejně
Preferuje zdravý životní styl, cvičí jogu, medituje. Ráda se projede na kole, zajde si na outdoorový výšlap nebo se jde jen tak proběhnout do přírody. V zimním období jí baví lyže.

Tomáš Buchar

expert v Endorphin prodejně
Tomáš je instruktor lyžování, telemarku a skitouringu. Rád předává dál své zkušenosti a učí se nové věci z oblasti servisu a technologií.

Matěj Slavík

expert v Endorphin prodejně
Nadšenec do silniční cyklistiky a skialpinismu.

Honza Máslo

servisman v Endorphin prodejně
Honza Je závislý na pohybu na čerstvém vzduchu, ať je to cyklistika skialpinismus, běh nebo lezení. Vždycky je připraven předat osobní zkušenosti, pomoci při výběru adekvátního vybavení.

Prodejna kol Hradec Králové

Navštivte naši novou prodejnu kol v Hradci Králové, kde pořídíte svůj vysněný bajk i kola pro celou rodinu. Na naší moderní cykloprodejně o ploše přes 1500 m2 si můžete vybírat z desítek vystavených modelů horských kol, silniček, gravelů, elektrokol, dámských modelů i dětských kol a odrážedel. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle, se postará tým expertů složený z nadšených cyklistů.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků, které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších, který v jiné hradecké cyklo prodejně nenajdete.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty seřídíme ultrazvukem. Jsme také Bosch autorizovaným servisem elektrokol. Nebyli bychom ale pořádná cyklo prodejna, kdyby se u nás nepodávala výborná káva. Přijďte nás navštívit, těšíme se na vás.

SERVIS LYŽÍ A KOL

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.