Top značky

Top značky

Top značky

Olomouc

Endorphin Republic Olomouc
Třída kosmonautů 1221/2A
Olomouc, 779 00
po – pá: 9.00 – 18.00 so: 9.00 – 13.00 ne:  – 
Navigovat

Informace o prodejně

Vyberte si nové kolo, lyže či skialpy, vybavení a oblečení na cyklistiku, běh, lyže nebo outdoor v nové prodejně s rozlohou více než 1000m2 v centru Olomouce. Pořídíte prémiové vybavení značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Stockli, Karpos, Crazy, Phenix, On, Altra a řady dalších. Nechybí ani špičkový servis kol a elektrokol. Přijďte se poradit s profíky, kteří do toho sami umí šlápnout.

Endorphin Republic Olomouc

po – pá: 9.00 – 18.00 so: 9.00 – 13.00 ne:  – 
po – pá: 9.00 – 18.00 so: 9.00 – 13.00 ne:  – 
+420 775 553 019 olomouc@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Jirka

vedoucí expert
Jirka žije freeridem, horolezectvím, fitness a cyklistikou. Všechny tyto disciplíny ho naučily, že „ve sportu nejde nic ošidit – vše je potřeba poctivě odmakat!“ Stejné je i jeho nasazení u nás v Endorphinu.

Simča

expert v Endorphin prodejně
Odmalička se zajímá o jezdectví, které dělá i závodně. Když netráví čas u koní, tak plave a otužuje se. Tajná escape aktivita? Dlouhé procházky po horách se svým čtyřnohým parťákem.

Radim

servisman
Radim o sobě říká, že sportuje amatérsky – přitom má za sebou maraton na horských kolech Rallye Sudety a na běžecké trati na 10 km ho málokdo předběhne. Jako servisman, sportovec a hlavně člověk věří, že skutečné výsledky nejdou ošidit.

Prodejna kol Olomouc

Navštivte naši prodejnu kol v Olomouci, kde pořídíte svůj vysněný bajk i kola pro celou rodinu. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle se postarají naši zkušení prodejci, sami nadšení bajkeři.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku. Navštivte nás a sdílejte s naším týmem svou vášeň pro kolo.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.