Využijte extra 12% slevu s kódem JARO12 platnou i na již zlevněné zboží, aktivní od 23.4 do 30.4. (neplatí na kola) %

Top značky

Top značky

Top značky

TESTOVACÍ CENTRA LYŽÍ

Uvažujete nad koupí nových skialpů nebo sjezdových lyží, se kterými se stanete králi sjezdovek, ale nejste si jistí, do jakých jít? Právě pro vás jsme připravili testovací centra lyží na našich prodejnách Endorphin Republic.

Testování skialpových lyží

Chcete zkusit skialpy? Nebo nevíte, který typ skialpových lyží je vhodný právě pro vás? 

našich testovacích centrech v Praze, Brně a v Hradci Králové jsme pro vás připravili desítky párů testovacích lyží na skialp. Vybrané skialpové lyže si můžete před koupí půjčit, zapřáhnout je v terénu a ověřit si, jestli vám vybraný typ bude vyhovovat. Pokud teprve přemýšlíte nad tím, jestli je skitouring ten správný sport pro vás, přijďte si k nám vyzkoušet kompletní výbavu na skialpy - v testovacích centrech Endorphin Republic najdete nejen skialpové lyže, ale i boty, hole a batohy s lavinovou výbavou.

S výběrem vám na místě poradí zkušení prodejci. Stačí jen kontaktovat nejbližší testovací centrum, které je v každé z prodejen Endorphin republic a domluvit se na detailech zapůjčení.

Cena za jeden pár lyží je od 600 Kč na den, na víkend (vyzvednutí v pátek, vrácení v pondělí) od 1200 Kč. Pokud se pro vybavení rozhodnete, automaticky vám o cenu půjčovného snížíme kupní cenu. Počítejte také s tím, že je při výpůjčce třeba složit zálohu.

cena od 600 Kč na den

Zapůjčení skialpového vybavení vyberte si testovací centrum v kontaktním formuláři

Testování lyží Bomber

 

Chcete zažít, jak se jezdí na sjezdovce profíkům? Chcete zažít pocit, kdy se vaše nohy změní v laser, který v „mančestru“ přesně vykrajuje oblouky? Otestujte prvotřídní lyže Bomber legendárního sjezdaře Bode Millera.

 

V Endorphin Republic vám to umožníme. Zapůjčte si unikátní sjezdové lyže Bomber na víkend (vyzvednutí v pátek, vrácení v pondělí) a zjistěte, co vám doteď chybělo. Cena zápůjčky je 600 Kč na den, 1200 Kč na víkend (vyzvednutí v pátek, vrácení v pondělí). Pokud zjistíte, že už na ničem jiném jezdit nemůžete, odečteme vám půjčovné z kupní ceny.

 

Detaily testování si domluvte na nejbližší prodejně Endorphin republic osobně nebo pomocí formuláře.

cena od 600 Kč na den

Zapůjčení testovacích lyží Bomber vyberte si testovací centrum v kontaktním formuláři

NAŠE SLUŽBY

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.