Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳

Top značky

Top značky

Top značky

Brno

Endorphin Republic Brno
Netroufalky 770
Brno, 625 00
po – ne: 10.00 – 20.00
Navigovat

Informace o prodejně

15. 7. jsme otevřeli novou větší prodejnu v OC Campus Square, kde najdete širokou nabídku špičkových kol SCOTT a Bergamont, lyží SCOTT, Stockli, Bomber, Head, Elan, vybavení a oblečení na cyklistiku SCOTT, Giordana, Odlo, běh i outdoor. Velký výběr značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Odlo, On, POC a dalších. Na místě dále naleznete testovací centrum – takže lyže a kola si můžete před koupí vyzkoušet. Nechybí ani profesionální servis kol a lyží nebo služba 3D nastavení cyklistického posedu.

Endorphin Republic Brno

po – ne: 10.00 – 20.00
po – ne: 10.00 – 20.00
+420 777 544 244 brno@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás

Prodejna na facebooku

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Tomáš

vedoucí expert
Od "downhill" až po "silničku". Co se týče kola, Tomáš už vyzkoušel všechno. Teď závodí na MTB u nás i na Slovensku a když zrovna nejezdí na kole nebo na lyžích, stará se o ně ve své soukromé servisní dílně. Další nadšenec u nás v partě!

Eva

expert v Endorphin prodejně
Later, Better? Evik začal na kole až ve 40-ti! a to, že svět je nejkrásnější z koňského hřbetu pro ni rozhodně neplatí? Nejvíc je pohled ze sedla kola. Není kolo? Vždycky a všude se dá běhat.

František

servisman
Ať je to silnička, MTB nebo enduro, Franta má rád vše, co je spojené s cyklistikou. V jeho životě jsou důležití hlavně lidé – rodina, pracovní parta a kamarádi, kteří si prý svá kola nechávají servisovat právě u něj.

Prodejna kol Brno

Navštivte naši prodejnu kol v Brně, kde pořídíte svůj vysněný bike i kola pro celou rodinu. Na naší rozlehlé cykloprodejně si vyberete z desítek vystavených modelů horských kol, silniček, gravelů, elektrokol, dámských modelů i dětských kol a odrážedel. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle, se postará tým expertů složený z nadšených cyklistů.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků, které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty vyčistíme ultrazvukem. Přijďte nás navštívit do naší nové prodejny, těšíme se na vás.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.