Top značky

Top značky

Top značky

Top značky

Brno

Endorphin Republic Brno
Netroufalky 770
Brno, 625 00
po – ne: 10.00 – 20.00
Navigovat

Informace o prodejně

15. 7. jsme otevřeli novou větší prodejnu v OC Campus Square, kde najdete širokou nabídku špičkových kol SCOTT a Bergamont, lyží SCOTT, Stockli, Bomber, Head, Elan, vybavení a oblečení na cyklistiku SCOTT, Giordana, Odlo, běh i outdoor. Velký výběr značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Odlo, On, POC a dalších. Na místě dále naleznete testovací centrum – takže lyže a kola si můžete před koupí vyzkoušet. Nechybí ani profesionální servis kol a lyží nebo služba 3D nastavení cyklistického posedu.

Endorphin Republic Brno

po – ne: 10.00 – 20.00
po – ne: 10.00 – 20.00
+420 777 544 244 brno@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás

Prodejna na facebooku

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Vladimíra Balejová

hlavní expert v Endorphin prodejně
Naše “Baly” se sportu obchodně věnuje od roku 1978. To vnímá jako svůj osobní rekord. Baterky si dobíjí na lyžích, v bazénu nebo při tancování. Sport je pro ní hlavně relax – a taky zábava, kterou je ráda, že zažívá i při své práci.

František Mandík

servisman
Ať je to silnička, MTB nebo enduro, Franta má rád vše, co je spojené s cyklistikou. V jeho životě jsou důležití hlavně lidé – rodina, pracovní parta a kamarádi, kteří si prý svá kola nechávají servisovat právě u něj.

David Balga

servisman
David si užívá práci v Endorphinu, protože mu neustále chystá nové výzvy. A v těch si libuje. Rád cestuje s batohem na zádech, sjíždí řeky nebo se vypravuje na kole přes půl republiky. Naposledy z Brna až na Praděd.

Dalibor Sláma

expert v Endorphin prodejně
Dalibora baví enduro – kolo i motorky. Přesto je rád, že Endorphin Republic se zaměřuje na další sporty, protože tak má možnost je poznat a vyzkoušet. Rád posouvá své hranice – a nejraději soupeří sám se sebou.

Tomáš Polák

expert v Endorphin prodejně
Od "downhill" až po "silničku". Co se týče kola, Tomáš už vyzkoušel všechno. Teď závodí na MTB u nás i na Slovensku a když zrovna nejezdí na kole nebo na lyžích, stará se o ně ve své soukromé servisní dílně. Další nadšenec u nás v partě!

Prodejna kol Brno

Navštivte naši prodejnu kol v Brně, kde pořídíte svůj vysněný bike i kola pro celou rodinu. Na naší rozlehlé cykloprodejně si vyberete z desítek vystavených modelů horských kol, silniček, gravelů, elektrokol, dámských modelů i dětských kol a odrážedel. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle, se postará tým expertů složený z nadšených cyklistů.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků, které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty vyčistíme ultrazvukem. Přijďte nás navštívit do naší nové prodejny, těšíme se na vás.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.