Brno

Endorphin Republic Brno
Bauerova 10
Brno, 603 00
po – pá: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
Navigovat
31.5.2022 ZAVŘENO

Informace o prodejně

Navštivte naši brněnskou prodejnu špičkových kol SCOTT a Bergamont, lyží SCOTT, Stockli, Bomber, Head, Elan, vybavení a oblečení na cyklistiku SCOTT, Giordana, Odlo, běh i outdoor. Velký výběr značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Odlo, On, POC a dalších. Na místě dále naleznete testovací centrum – takže lyže a kola si můžete před koupí vyzkoušet. Nechybí profesionální servis kol a lyží nebo služba 3D nastavení cyklistického posedu.

Endorphin Republic Brno

po – pá: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
po – pá: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
+420 777 544 244 brno@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás

Prodejna na facebooku

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Vladimíra Balejová

hlavní expert v Endorphin prodejně
Naše “Baly” se sportu obchodně věnuje od roku 1978. To vnímá jako svůj osobní rekord. Baterky si dobíjí na lyžích, v bazénu nebo při tancování. Sport je pro ní hlavně relax – a taky zábava, kterou je ráda, že zažívá i při své práci.

František Mandík

servisman
Ať je to silnička, MTB nebo enduro, Franta má rád vše, co je spojené s cyklistikou. V jeho životě jsou důležití hlavně lidé – rodina, pracovní parta a kamarádi, kteří si prý svá kola nechávají servisovat právě u něj.

Tomáš Křivánek

expert v Endorphin prodejně
Tomáš je dvojnásobný mistr České republiky v juniorském letním biatlonu. Pokud budete chtít poradit, jak běhat na běžkách nebo jen tak po svých, Tomáš vám pravděpodobně řekne, že „klíčem k úspěchu je pravidelnost.“

David Balga

servisman
David si užívá práci v Endorphinu, protože mu neustále chystá nové výzvy. A v těch si libuje. Rád cestuje s batohem na zádech, sjíždí řeky nebo se vypravuje na kole přes půl republiky. Naposledy z Brna až na Praděd.

Dalibor Sláma

expert v Endorphin prodejně
Dalibora baví enduro – kolo i motorky. Přesto je rád, že Endorphin Republic se zaměřuje na další sporty, protože tak má možnost je poznat a vyzkoušet. Rád posouvá své hranice – a nejraději soupeří sám se sebou.

Tomáš Polák

expert v Endorphin prodejně
Od "downhill" až po "silničku". Co se týče kola, Tomáš už vyzkoušel všechno. Teď závodí na MTB u nás i na Slovensku a když zrovna nejezdí na kole nebo na lyžích, stará se o ně ve své soukromé servisní dílně. Další nadšenec u nás v partě!

Prodejna kol Brno

Navštivte naši prodejnu kol v Brně, kde pořídíte svůj vysněný bajk i kola pro celou rodinu. Na naší rozlehlé cykloprodejně si vyberete z desítek vystavených modelů horských kol, silniček, gravelů, elektrokol, dámských modelů i dětských kol a odrážedel. O to, abyste vsadili na ideální kolo pro své sportovní cíle, se postará tým expertů složený z nadšených cyklistů.

V Endorphin Republic jsme posedlí inovacemi, technologiemi a designem. Proto u nás najdete jen kvalitní značky kol, oblečení a cyklo doplňků, které tyto nároky splňují všechny najednou. Na naší cyklo prodejně najdete nejširší nabídku oblečení a vybavení SCOTT, ale vybírat budete moct z desítek dalších značek cyklistického oblečení a vybavení. Přijďte si prohlédnout sortiment značek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a dalších.

Pyšní jsme i na náš profesionální servis kol, při kterém vám kolo seřídíme do posledního šroubku, jednotlivé komponenty seřídíme ultrazvukem. Přijďte nás navštívit, těšíme se na vás.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.