Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳

Top značky

Top značky

Top značky

Zažijte Endorphin Republic

Endorphin Republic si zakládá na tom, že nabízí nejen špičkové sportovní vybavení, ale také poskytuje sportovcům profesionální zázemí v podobě služeb na té nejvyšší možné úrovni. Umožňujeme tak nadšeným sportovcům užít si volný čas naplno a bez starostí, ať už se jedná o cyklisty, lyžaře, běžce nebo vysokohorské turisty. Všichni mají společnou touhu užít si čas věnovaný sportu na maximum a právě to je cílem projektu Endorphin republic - proměnit sport v nadšení a radost ze života.

V Endorphin Republic věříme v sílu endorfinů a chceme, aby pohyb na čerstvém vzduchu přinášel radost i ostatním. Amatérským milovníkům cyklistiky, běhání, lyžování či pěší turistiky dopřáváme stejnou péči jako profesionálům. Protože my sami profesionálové jsme a sportem žijeme. Není tak náhodou, že v týmu máme třeba Petra Petrilaka, mistra světa i Evropy v MTB závodech na 24 hodin, nebo Honzu Vokouna, stříbrného medailistu z rakouského poháru v cross-country cyklistice. Oba borce najdete v našich  prodejnách, kde vám poradí s vhodnou výbavou i tréninkem.  

Vedle expertního poradenství nabízíme i špičkový servis a další služby, které sportovcům šijeme na míru. Naši servismani jsou totiž skuteční profíci, pro které je práce koníčkem. Sestaví vám kolo na míru, nastaví posed s pomocí 3D technologií nebo vytvarují lyžařské boty. “Do práce se vždy těším na dvě věci – na parťáky z týmu a na své nářadí a stroje,” říká náš servisman Martin Šolín, jehož celoživotní vášní je skialp. I na ten se v Endorphin Republic zaměřujeme. Baví nás totiž hlavně sport TAM VENKU a rádi přijímáme pořádné výzvy přírody – zamrzlé stráně, blátivé výběhy, přejezdy kořenů a kamení. A přesně na takové zážitky jsme tu připraveni!

Navštivte nás a poznejte na vlastní husí kůži, jak ze sportu vzniká nadšení. 

NAŠE SLUŽBY

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.