Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳

Top značky

Top značky

Top značky

VO2MAX

Klinika celostní terapie a sportu

Našim klientům nabízíme komplexní péči a přístup v rámci každé z našich jednotlivých služeb. Dále mezioborové propojení, pokud se rozhodnete řešit vaše obtíže na více úrovních. Podařil se nám vytvořit výjimečný koncept, kdy na základě individuálního přístupu ke každému klientovi a zároveň týmovou prací jednotlivých specialistů, jsou terapie pro naše klienty maximálně efektivní, a s trvalým výsledkem. 

Ve fyzioterapii se zabýváme léčbou a prevencí bolestivých stavů pohybového aparátu. V diagnostice a během terapie využíváme znalosti z neurofyziologie, vývojové kineziologie, myofasciální medicíny, ortopedie a dalších souvisejících oborů. 

Ve funkční medicíně pracujeme s akutními a chronickými onemocněními, celkovou detoxikací organismu nebo posílením imunity. Komplexním testováním a následnou terapií ulevíte svému tělu od různých zátěží a nečistot, které mohou způsobovat vaši únavu nebo větší náchylnost k infekčním onemocněním. 

Pro naši vnitřní pohodu a harmonii, je zapotřebí přistupovat k tělu komplexně, tedy na více úrovních. Řešit nejen co nás bolí na těle, ale i co nás trápí na duši. Pracovat s obtížemi, které nás trápí teď, ale nezapomínat na ty, které se nám chronicky vrací. Najít příčinu našich obtíží a jejím vyřešením se těchto obtíží trvale zbavit. Ať už se jedná o zranění nebo nemoc.

V rámci kliniky nabízíme:

FYZIOTERAPII

PODIATRII

LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ

SKUPINOVÁ CVIČENÍ

BIOREZONANCI

FUNKČNÍ MEDICÍNU

PSYCHOTERAPII

SEMINÁŘE

Kliniku VO2MAX najdete na adrese Futurama Business Park, Sokolovská 651/136A, Praha 8 Karlín.

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 777 007 444 nebo e-mailem:

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.