VIDEO: NOVÉ SKIALPOVÉ BOTY SCOTT FREEGUIDE

Seznamte se s novou generací skialpových bot! Představujeme SCOTT FREEGUIDE, lehké a přitom tuhé freetouringové boty s grilamidovým skeletem vyztuženým karbonem pro dokonale přesný a účinný přenos síly z bot do lyží. Poznejte to nejlepší pro náročný sjezd, který si konečně i při skialpinismu užijete bez kompromisů.

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Vydejte se za vaší vysněnou prašanovou lajnou a spolehněte se na užší 101mm skelet a pořádný flex index 130, ale neztraťte nic ze svého pohodlí. Komfortní tvarovatelná vnitřní botička je zcela nově vybavena BOA zapínáním, které si jednoduše a spolehlivě upnete přesně podle svých představ. Už můžete zapomenout na zavazování tkaniček, které není tak efektivní! Nechybí klasické přepínání režimu chůze a sjezd, pryžová podrážka Skywalk a inovovaný dvoudílný jazyk, který umožní rotaci komínu až o 60° pro chůzi bez omezení. To vše v unisex provedení od velikosti 25 a s jistotou hřejivosti, která podpoří vaše skialpové plány i ve velkých mrazech.

Podávejte maximální výkony při sjezdu a nechte se vést skialpovými botami SCOTT Freeguide! Stejně jako technologie značky SCOTT, i vy můžete udělat pořádný KROK VPŘED.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.