Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳

Top značky

Top značky

Top značky

Nový Endorphin Republic v Hradci Králové

Hradec Králové dostal krásnou, v pořadí už šestou prodejnu sportovního řetězce Endorphin Republic. U slavnostního otevření byli hned tři mistři světa -  Šárka Strachová, Martin Koukal a Josef Dressler. A také skvělá moderátorka Lucie Výborná a spousta zvědavých zákazníků.

Nová prodejna Endorphin Republic v obchodním centru na Rašínově třídě na první pohled zaujme svou prostorností, díky které mohou zákazníci na jednom místě obdivovat širokou nabídku sportovního vybavení světových značek. „Je to určitě jedna z nejhezčích a nejlepších prodejen, které máme,“ řekl vedoucí maloobchodu Endorphinu Ondřej Kuchař. „Nikde jinde nenajdou zákazníci tolik produktů špičkových sportovních značek pod jednou střechou. V běžeckém segmentu například boty ON nebo americkou Altru, v cyklistice máme rozhodně nejširší nabídku kol a dalších produktů švýcarského SCOTTu. Výjimečná je i barevná kolekce (nejen) skialpového oblečení italské značky Crazy,“ namátkou zmínil Kuchař.

V průběhu večera se ambasadoři Endorphinu, mistryně světa v lyžování Šárka Strachová, mistr světa na běžkách Martin Koukal a mistr světa v biketrialu Josef Dressler setkali se zákazníky. Krátce popovídali o tom, čemu se věnují po ukončení závodní kariéry. Šárka řídí kliniku celostní terapie a sportu VO2MAX a Martin s Pepou vedou oblíbené kurzy pro milovníky běžek a kol. Lucie Výborná se svěřila, že už vylezla na 60 evropských čtyřtisícovek a teď se nemůže dočkat prvních skialpů tohoto roku.

 Vše pod jednou střechou

Hradec Králové má pověst aktivního města s velkou sportovní základnou – a to i díky blízkosti hor. I proto volba dalšího místa pro otevření prodejny pro nadšené sportovce padla právě na Hradec.

Endorphin Republic má jako jediný v celé oblasti i kompletní servis kol a lyží. Vše pod jednou střechou, včetně takových vychytávek, jako například ultrazvukový čistič kol. Samozřejmostí je i velké parkoviště, abyste si své nové vybavení mohli pohodlně odvézt domů. Pokud by se vám do auta nevešlo, rádi vám ho odvezeme domů vlastní SupER dopravou.

 „Máme tu výborný tým. Je až ojedinělé, jak rychle se nám podařilo těch 14 kvalitních lidí dát dohromady,“ pochvaloval si Kuchař. Vedoucí je Hradečák a v oboru se pohybuje 25 let. K ruce má odborníky na sjezdovky, na běžky, na skialpy a samozřejmě i na kola.

„Panuje tu větší kompetentnost a obchod má silnou podporu servisu. Jsme tu pro ty, kteří se sportu opravdu věnují. Máme jiný přístup, poskytujeme odbornou poradu, dostanete i kávu,“ zdůraznil vedoucí prodejny Robert Svoboda, který sám rád sportuje. Jezdil Jizerskou 50, dal si Pražský maraton, hraje malou kopanou a nyní rád s partou vyráží na kole.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.