Top značky

Top značky

Top značky

Top značky

Fjällräven G-1000 – voskujeme nejen lyže!

Unikátní materiál G-1000 dodává ikonické švédské výbavě Fjällräven další rozměr. Ať už je to bunda nebo batoh, můžete je u nás nechat naimpregnovat a vyrazit za hranici své komfortní zóny v maximálním pohodlí. A nyní pro vás máme i soutěž o hodnotné ceny!

Mazejte za dobrodružstvím!

Skandinávskou značku Fjällräven není třeba dlouze představovat. Její odolné a udržitelné oblečení, tašky a batohy mají nezaměnitelný design, který rozveselí přírodu i město.

Výbava Fjällräven navíc vydrží se správnou péčí věky – i díky technologicky vyspělému materiálu G-1000. Obstojí ve vánici i bouřce, udrží vás v suchu a teple i v těch nejdrsnějších podmínkách. Tento materiál je navíc unikátní tím, že jej můžete nechat naimpregnovat a tím posílit jeho životnost a hlavně všechny funkční vlastnosti. A to my v Endorphinu umíme! Používáme totiž prvotřídní vosk Greenland Wax a speciální voskovací techniky, abyste si pak mohli užít i ta nejodvážnější dobrodružství.

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Zažijte endorfiny ve výbavě Fjällräven G-1000!

Soutěžte o batoh či brašnu Fjällräven G-1000!

Vyhrajte legendární batoh Kanken No. 2 nebo multifunkční brašnu z unikátního materiálu G-1000 od švédské ikonické značky Fjällräven! Umistěte svou originální fotografii ze zimního dobrodružství pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku Vybereme tři šťastlivce, kteří se pak budou těšit z cenné výhry.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.