Získejte zdarma voucher na kliniku celostní terapie a sportu VO2MAX

Dopřejte si služby, které zažívají i profesionální sportovci. Jako dárek k listopadovému nákupu nad 10 000 Kč získáte voucher na diagnostiku běhu, fyzioterapii nebo hodinovou masáž. Takže jestli přemýšlíte nad nákupem zimní výbavy, teď je ten pravý čas.

Dopřejte tělu komplexní a individuální péči

Vyzkoušejte výjimečný koncept, kdy na základě individuálního přístupu a týmové práce jednotlivých specialistů, jsou terapie maximálně efektivní a s trvalým výsledkem. Filozofií pražské kliniky VO2MAX se sídlem v Karlíně je umožnit svým klientům sportovat a hýbat se bez bolesti a s radostí. Na klinice působí špičkoví fyzioterapeuti, kteří se zabývají jak prevencí, tak léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu.

Za klinikou nestojí nikdo jiný než olympijská medailistka z her ve Vancouveru Šárka Strachová.

Vy si nyní můžete užít návštěvu kliniky VO2MAX zcela zdarma. Stačí v listopadu nakoupit na e-shopu Endorphin Republic nebo na kamenných pobočkách nad 10 000 Kč.

Nabídka platí pro registrované s Endorphin pasem.

Z jakých služeb můžete vybírat?

Diagnostika běhu

Milujete běh? Vylaďte svou techniku. Správná technika běžeckého kroku je ze zdravotního i výkonnostního hlediska velmi důležitá. Díky správné technice běhu snížíte riziko přetížení pohybového aparátu a zvýšíte svůj výkonnostní potenciál. Diagnostika trvá 90 minut – skládá se z vyšetření pohybového aparátu vleže, postury ve stoji, zatížení chodidel na přístroji podocam a video analýzy chůze a běhu pomocí softwaru Dartfish.

Fyzioterapie

Trápí vás akutní nebo chronické bolesti? Dostáváte se zpět do formy po zranění? Chcete kompenzovat jednostrannou zátěž ze sportu či zaměstnání? Fyzioterapeuté vám na základě vstupní diagnostiky sestaví komplexní individuální plán, na základě kterého vám uleví od bolesti. V rámci terapie se pracuje také s nejmodernějšími přístroji fyzikální terapie, jako je vysokovýkonný laser, tr therapy nebo rázová vlna.

Masáž – 60 minut

Nechte odejít veškeré svalové zatuhlosti. Užijte si hodinovou péči maséra a odejděte domů jako noví. Ať už chcete zregenerovat po náročném výkonu, na vrchol sezony se teprve připravujete nebo si jen chcete užít relax, masáž je tou pravou volbou.

Více o terapiích zjistíte na webu VO2MAX.

Objednat se můžete na telefonu + 420 777 007 444.

Nakupte v Endorphin Republic v listopadu nad 10 000 Kč, a užijte si tyto prémiové služby i vy.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.