UYN představuje luxusní jógovou kolekci TO-BE

Zbystřete. Nově u nás naleznete oblečení na jógu, pilates nebo kompenzační cvičení, které je tak pohodlné a překrásné, že ho nesundáte snad ani do práce.

UYN patří mezi další prémiové značky, které rozhodně chcete oblékat. Vyniká pokročilými materiály, zaměřením na detaily i překrásným italským designem. Pokud znáte UYN především jako luxusní spodní vrstvu na hory, nadchne vás, že jsme rozšířili nabídku o kolekci TO-BE určenou především na jógu, pilates a další jemné cvičení.

Vypadejte skvěle. Mějte pocit výjimečnosti. Prožijte každý pohyb

Jestli jste až dosud cvičili jógu spíše zřídka, díky kolekci TO-BE si ji budete užívat několikrát týdně – a nejen proto, že kompenzovat je třeba. A jestli už teď pro jógu žijete, pak tohle oblečení zkrátka musíte mít.

Zklidněte ještě na chvíli dech, a přečtěte si, v čem je kolekce unikátní.

  • Žádné rušivé elementy

Kolekce je tak příjemná, že umožní jakoukoliv pozici. Na vás bude jen soustředit se na proudění energie a dokonalost pohybu. UYN TO-BE je kolekcí, která se pro jógu zrodila. Kdo v ní už cvičil, říká, že dokonce zapomenete, že máte vůbec něco na sobě – od první ásany až po závěrečný relax.

  • Hi-tech materiály v organické kvalitě

Kolekce je výsledkem hledání dokonalého materiálu pro sport střední intenzity, a nevadí ani, když se pořádně zpotíte. Je ideální kombinací již legendární tkaniny Natex a organické bavlny. Výsledkem je lehké a měkké oblečení, které se přizpůsobí a ve kterém budete cítit propojení s přírodou.

Na jaké kousky se můžete těšit

Čekají na vás překrásná bezešvá tílka a trika, příjemné podprsenky a samozřejmě legíny. Oblečení vypadá extrémně pohodlné už na fotce, a jakmile jej obléknete, nebudete ho chtít sundat snad ani do práce. Na legínách si zamilujete moderní střih do pasu a rozsah pohybu. Cvičení tak bude ještě pohodlnější. A v neposlední řadě – střih legín, tílek i triček zalichotí postavě.

Jelikož se jedná o oblečení na jógu a jiné středně intenzivní cvičení, nečekejte barevnou explozi – ale uklidňující odstíny růžové, modré nebo čokoládovou a černou.

Prohlédněte si celou kolekci UYN TO-BE

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.