Dopravda zdarma s ER pasem. Registrace zde. (neplatí na supER dopravu)

Top značky

Top značky

Top značky

Úplně mimo

Zažij ten pocit, kdy seš ÚPLNĚ MIMO. Mimo svou komfortní zónu, svý hranice, mimo sebe. Nazuj super rychlý boty, osedlej našlapaný bajky, vyzkoušej šíleně funkční oblečení, dopřej si vychytanou výbavu i špičkovej servis. Vyjeď z betonu, uteč do lesa. Makej, dupej, šlapej, skákej, dýchej, dokud nebudeš úplně mimo. Zažij s náma endorfiny a už nebudeš chtít jinak.

ENDORPHIN REPUBLIC STARTUJE SPOLUPRÁCI S KREATIVNÍM STUDIEM NMDS. KAMPANÍ, KDE SE V BYZNYSU POTKÁVAJÍ SPORTOVCI A UMĚLCI.

Antonín Strach doplňuje: “Po všech kampaních, které zaměřujeme na produkty, jejich benefity, služby a ceny, jsme chtěli ukázat Endorphin Republic takovou, jaká je. Vzniklo tak brandové video, kde vlastně všichni herci nejsou herci. Jsou to mí vážení kolegové, ať už z prodejen nebo ze servisu. Nikdo jiný vám nemůže ukázat, s jakým entuziasmem a láskou vlastně přistupujeme ke sportu a byznysu za ním.”

Republic není v názvu této společnosti náhodou.. Jakkoliv jsou v dnešním světě termíny jako komunita nadužívané, právě ve sportu a v Endorphinu to funguje. Máte sice vlastní aktivity, trasy nebo cíle, ale víte, že máte po svém boku někoho, na koho se můžete spolehnout, komu můžete věřit a kdo žije podle stejného přesvědčení. 

“Jste mnohem víc rodina, než se může na první pohled zdát. Se značkami, na kterých jezdíte a jejichž loga vozíte, sdílíte hodnoty, které reprezentují. To nejsou jen věci. Mají duší, stojí za nimi lidi, kteří je vyvinuli a žijí jimi”, říká Martin Kermes.

Jak to vypadalo při natáčení

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.