Test lyží BOMBER Pro Carve Brushed

BOMBER Pro Carve Brushed ve sněhobílé barvě jsou dalším úspěšným modelem sjezdovek z dílny amerického olympijského vítěze Bode Millera. Lyže s typickým terčíkem na špičce vznikají v malé italské továrně v severoitalském Cossatu, každý pár ručně z těch nejkvalitnějších materiálů. V nabídce je má i Endorphin Republic a my jsme je pro vás vyzkoušeli.

Už když je nesete a pokládáte na sníh, hned vytušíte, že to nejsou obyčejné lyže. Něco váží, protože poctivé celodřevěné jádro s titanalovou sendvičovou konstrukcí nemůžete ničím nahradit.

Při vývoji požadoval Bode Miller od těchto univerzálních lyží především hbitost, rychlost a výbušnost. Podařilo se to?

Podle našeho názoru určitě. Jsou rychlé, rychlé v překlopení z hrany na hranu. Zároveň vás překvapí lehkostí, s jakou zahajují oblouk a potom i přecházejí z oblouku do oblouku. Vyrábějí se v délkách 156, 166, 176 a 186 cm s poloměry 14, 16, 18 a 20 m a rozměry 118 / 70 / 101. Už z toho je vidět, že milují hlavně delší a střední oblouk.

Rychlé, hravé, zároveň jedou jako po kolejích a velmi dobře drží na ledových plotnách. Přitom to nejsou žádné „pily“, které vám utrhnou koleno. Pro Carve je perfektní odladěná „obřačka“ pro dobrého lyžaře na celodenní lyžování. A troufáme si říci, že ji může zkusit i slušnější pokročilý lyžař. Patří totiž k těm lyžím, které svého jezdce vytáhnou k lepšímu výkonu a při tom ho nezničí.

BOMBER Pro Carve je prostě krásná, kvalitní a zábavná lyže, která sjezdaře odliší od ostatních. Zkušení prodavači Endorphin Republic ochotně poradí s výběrem.

Bomber Pro carve brushed
Přihlášení uživatelé mohou přidávat produkty do oblíbených
exkluzivně v ER
Bomber Pro carve brushed
Sjezdové lyže
43 700 Kč
Velikosti

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.