Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳
info o objednávkách: po–pá 8–15:30
+420 776 008 028
info o zboží: po–ne 10–18
+420 777 355 833

Top značky

Top značky

Top značky

SCOTT Speed Carbon RC: Boty zrozené pro rychlost

Přidejte. Nezpomalujte. Doběhněte dále než kdy dříve. Se silničkami SCOTT Speed Carbon RC budete mít i zdánlivě vzdálené cíle na dosah ruky.

Po 10 letech výzkumu a inovací spatřily světlo světa dlouho očekávané silniční boty SCOTT Speed Carbon RC. Dokonale se přizpůsobí noze i povrchu a pomůžou využít energii na maximum. Právem se řadí mezi nejlehčí a nejrychlejší boty na trhu.

V čem je tajemství bot SCOTT Speed Carbon RC?

Z rychlosti nejnovějších bot z dílny SCOTT se vám až zatočí hlava. V podešvi totiž naleznete unikátní karbonovou výztuhu Carbitex – při chůzi či klusu pruží, a jakmile se do toho opřete, zvyšuje tuhost a dopřeje ten nejefektivnější odraz.

Dalším dílem do dokonalé skládačky je běžecká platforma Evolved Rocker 2 (ER2). Podporuje dynamický běžecký styl, přesto výrazně snižuje otřesy. Umožní běžet rychleji s minimálními ztrátami energie.

Třešničkou na dortu je pak nízká hmotnost. Podrážka je z vylepšené pěny Kinetic Light Foam, která nabízí kombinaci ultralight materiálu a ideální pružnosti. Téměř nic neváží ani svršek z prodyšné síťoviny. SCOTT Speed Carbon RC jsou zkrátka botami, o kterých ani nebudete vědět – přesto poběžíte rychleji než kdy jindy.

Podmaňte si silnici

SCOTT donedávna dominoval především mezi trailovými botami. 10 let inovativního výzkumu se však vyplatilo, a Boty Speed Carbon RC rozčeřily vody mezi silničními běžci. Díky špičkovým technologiím a materiálům se řadí mezi nejrychlejší silniční boty, ve kterých je navíc radost běhat.

Vyběhněte v nejrychlejších silničkách i vy.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.