Proč boty Dolomite? Italský design. Prvotřídní kvalita

Vykročte zlehka. Ukažte, že vaše srdce bije pro outdoor. Italská značka Dolomite nabízí prémiové boty do města i na ty nejtěžší treky. Dolomite již přes 120 let představuje dokonalé spojení kvality a designu. Ze snu 17letého italského kluka vznikla světová značka bot, o které slyšel snad každý milovník přírody. Dolomite už nejsou jen špičkové boty do hor a na skály, zaručeně si zamilujete také urbanistické kolekce.

Lifestylové boty: Unikátní a autentické

Boty do města jsou výstavní skříní designérů značky Dolomite. Právě zde se můžou vyřádit a kombinovat přírodní materiály, jemné barvy i odvážné kontrasty. Za použití tradičních řemeslných postupů. Inspirací je jim obuv průkopníků horských expedicí. Dominantními prvky jsou jemné linie, kožený svršek a rafinované prošívání.

 

Podobně jako u trekové obuvi je také zde na prvním místě kvalita a pohodlí. S botami můžete klidně proběhnout ulicí i v tom největším lijáku, a o víkendu v nich urazit pořádnou porci kilometrů. Vydrží několik sezon a stále skvěle vypadají.

 

Zrození kolekce Cinquantaquattro

Byť název kolekce vypadá jako jazykolam, rozhodně byste si jej měli zapamatovat nebo alespoň uložit. Boty Cinquantaquattro totiž stanuly na vrcholu K2 již v roce 1954. A i vy si dnes můžete vykračovat ve stejné obuvi. Ručně šité. Syrové. Odvážné.

 

S vědomím, že s vámi kráčí část historie, a že i když zrovna jdete do práce, je s vámi kus divoké přírody.

 

Pořídíte nadčasové tenisky i ikonické kotníkové boty. Na léto i do zimy. Pro pány, dámy i nejmenší.

 

Treková obuv a pohory: TOP materiály a technologie

Pro dobývání hor, od Sněžky až po Alpské masivy, pak slouží prémiové – ručně šité – trekovky a pohorky. Díky kombinaci podšívky z GoreTexu, svršku z italské kůže a přilnavé Vibram podrážky s nimi dojdete bez zaškobrtnutí až na absolutní vrchol. Na Dolomite spoléhají ti nejlepší světoví horolezci, a stejně dobře poslouží i vám. Pohory nezradí ani na ledovci, upevníte na ně poloautomatické mačky. Pořídíte nejen obuv do vysokých hor, ale i boty na lehčí treky.

 

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.