Přivítejte jaro s novým kolem. Tahle sezóna bude stát za to

Loňské jaro přineslo cyklistický boom, a kola mizela z prodejen rychlostí blesku. Vypadá to, že cyklistická sezóna se vydaří i letos. Nečekejte proto, až ta nejlepší kola vykoupí ostatní – mějte náskok a vyberte si supER kolo už teď.

Jaro je za rohem. A s ním přijde i nový příval energie a chuť šlápnout do pedálů. Je pravý čas dát do pucu staré kolo nebo pořídit nové – tak abyste mohli vyrazit hned, jak vykvete první sedmikráska. S výběrem kola vám nadšeně pomůžeme, na skladě máme žhavé novinky značky SCOTT i nejprodávanější klasiky.

Pořídíte:

  • horská kola
  • gravely
  • dámská kola
  • dětská kola
  • elektrokola

Horská kola

Nechcete slézat před každým balvanem a bát se, že vám to ujede ve štěrkové zatáčce? Milujete jízdu terénem? Horské kolo je jasnou volbou. Pokud si rádi hrajete, oceníte menší kola – a jestli vám jde o hladké překonávání překážek, sáhněte po kolech až 29", jejichž výhodou je také to, že na asfaltu drží krok s krosovými koly.

Náš tip : Scott Scale 950 

 

Zkušení cyklisté si můžou pořídit celoodpružené kolo. S takovým kolem můžete bez obav i na náročný singletrail.

 

Gravely

Chcete plynule přejíždět ze silnice do lesa či na polňačku? Sáhněte po gravelu. Tenhle obojživelník zvládá asfalt i terén. Je skvělým parťákem na celodenní výlety ve slušném tempu i cyklistickou dovolenou.

Že tohle přeci znáte, ale říká se tomu trekingové či krosové kolo? Gravel je ve vývoji ještě o chlup dál – je ovladatelnější a díky rámu inspirovanému silničními koly o hodně rychlejší. Sportovní cyklisté budou nadšeni!

 

Dámská kola

Sportovně založené paní a slečny ocení nabídku dámských kol: od silniček přes gravely až po horská kola. Od těch pánských se liší zejména geometrií rámu, který bývá kratší, a umožní tak příjemnější posed. Další rozdíly jsou v sedle – to dámské rozhodně uleví vašemu pozadí –, řídítkách a spoustě dalších chytře promyšlených detailů.

 

Dětská kola

Konečně přišel čas, kdy můžete vyrazit na kolo s celou rodinou. Pořídíte u nás první dětské kolo, i našlapaný juniorský model pro teenagera. Zaujmou vás také odrážedla SCOTT – s nimi si bude i ten nejtitěrnější cyklista připadat stejně velký jako jeho táta.

Náš tip : Scott Scale 24 

Náš tip : Scott Scale 20 

Náš tip : Scott Scale RC 200 

 

Elektrokola

Na elektrokolech je úžasné, že si plnohodnotně zasportujete, a díky podpoře šlapání zvládnete delší výlet nebo náročnější terén než s obyčejným kolem. Nabídka je navíc široká: pořídíte kola, se kterými se vyřádíte na lesních pěšinách – včetně celoodpružených e-biků – i elektrokola do města. Nadchnou vás také čistě dámské modely a dětská elektrokola.

Náš tip : Scott Genius ERide 930 

Náš tip : Scott Addict Eride 10 

 

Co když se vám chce na kolo už teď

Pokud se už nemůžete dočkat sezóny a jarní sluníčko smutně vyhlížíte z okna, nezoufejte. Počasí vás přece nezastaví. S moderními materiály můžete směle na kolo už tenhle víkend. Ochrání proti větru, dešti, zahřejí i odvětrávají.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.