Outdoorové boty Tecnica padnou doslova jako ulité

Italská značka Tecnica je ikonou mezi lyžařskou obuví. A technologii vypékání – neboli přizpůsobení boty na míru – nyní můžete využít i u outdoorové obuvi.

Každá noha je jiná. Abyste nemuseli čekat, než boty rozšlápnete, pořiďte si raději trekovky, co sednou na první dobrou. A budou vám pohodlné i po mnoha kilometrech a v nejrůznějším terénu. Tecnica nabízí outdoorovou obuv, která se dokonale přizpůsobí anatomii právě vaší nohy.

Tecnica se drží na vrcholu více než půlstoletí

Tecnica začala v Itálii jako rodinná firma zaměřená na pracovní obuv. Zachytila však boom zimních sportů, a v 60. letech 19. století se rychle přeorientovala na lyžařské boty a obuv do hor. Dnes patří – spolu se skupinou Salomon-Adidas a Rossignol – mezi 3 největší výrobce lyžařské obuvi na světě. Tecnicu charakterizují vášeň pro poctivou práci a inovace. Přelomovou technologií je Custom Adaptive Shape (C.A.S.), která umožňuje přizpůsobit lyžáky konkrétní noze.

Značka získává jméno také ve světě outdooru. Obzvláště poté, co byly na trh uvedeny boty, které jako první využívají technologii C.A.S. a umožňují přizpůsobení se noze a chodidlu.

Jakmile je obujete, nebudete chtít jiné

Skoncujte s puchýři. Zapomeňte na otlaky. Nedělejte kompromisy a vykročte do hor v botách, co padnou jako ulité a nebudete o nich takřka vědět. Přesto podrží – ať už zrovna sbíháte šotolinový svah, dobýváte vrcholy nebo jdete po úzkém hřebenu.

  • Všestrannost

Ostré skály? Kluzké kameny? Brodění řeky? Nic z toho vás nezastaví. Díky podešvi Vibram Megagrip zvládnete každý terén. Tu doplňuje přizpůsobivý, nepromokavý – a přesto prodyšný – svršek z nubukové kůže, tkaniny a s goretexovou membránou.

  • Pohodlí

Zcela unikátní je, že boty Tecnica umožňují tvarování na míru technologií vypékání. Navíc získáte přizpůsobitelné vložky. Pohodlí ještě umocní konstrukce jazyka, který je pevně spojen s komínem – takže nikde netlačí ani nedře. Zalíbí se vám i komfortní šněrování, které se za celý den nerozváže.

  • Design

Co si ihned zamilujete, je vzhled bot. Design je moderní, jednoduchý a sportovní. Díky němu budete chtít boty nosit nejen do hor, ale zkrátka pořád.

Vykročte ve vypečených botách

Vypékání lyžáků noze na míru se zvolna stává standardem. Tecnica je ale o krok napřed a technologii Custom Adaptive Shape (C.A.S.) můžete využít také u outdoorových bot. Stačí si rezervovat přibližně 20 minut.

Jakmile si boty vyzkoušíte, čeká vás tvarování. Pomocí vypékání dojde k úpravě svršku v oblasti paty a kotníku. Hned první výlet tak zvládnete bez otlaků, odřenin či puchýřů. K botám získáte také přizpůsobivou vložku – díky které budou trekovky pohodlné jako bačkůrky.

Co vás dále potěší, je univerzálnost bot. Oceníte je na výšlap na Sněžku, pohodový výlet i dlouhý trek. Vždy budou maximálně pohodlné, funkční a budou skvěle vypadat.

Prohlédněte si boty, co dokonale padnou

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.