Objevte nový Endorphin pas a vylepšený e-shop

Milujeme výzvy, a tak jsme si během pandemie jednu velkou dali. Připravit pro vás ještě lepší zážitek při nakupování sportovního vybavení online. A je to tady! Představujeme vám zbrusu nový e-shop Endorphin republic, při jehož přípravě jsme se zapotili jako při vrcholovém výstupu. Ale ty endorfiny snad stály za to.

Co je nového?

ENDORPHIN PAS

Věrnostní program Endorphin republic se mění na Endorphin pas. Ten vám umožní těšit se z nákupních poukázek nebo prodloužené doby na vrácení zboží bez udání důvodu a upozorní vás na výprodeje dřív, než to budou vědět ostatní. S Endorphin pasem vás také pozveme na exkluzivní eventy se sportovními hvězdami nebo získáte trvalé osobní slevy na nákup sportovního vybavení a servis lyží a kol.

Čím víc nakoupíte, tím vyšší úroveň pasu získáte. Úrovně pasu se inspirují stupni vítězů - nejvíc výhod tak nabízí zlatý Endorphin pas.

Nejvyšší, zlatá úroveň, vám nabídne zcela mimořádné služby navíc, jako jsou soukromé nákupy s našimi experty nebo přednostní péče na klinice VO2MAX. Pokud už jste členy věrnostního programu Endorphin republic z dřívějška, stačí se přihlásit stejným emailem a změnit si heslo. Vaše věrnost má pro nás cenu zlata!

  • PRAVIDELNÉ POUKÁZKY NA NÁKUP
  • PŘEDNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ NA VÝPRODEJE
  • PRODLOUŽENÁ MOŽNOST VRÁCENÍ
  • SLEVA NA PRODUKTY

MŮJ ÚČET

Po přihlášení ve svém účtu nově najdete přehled objednávek nebo seznam oblíbených položek. Oblíbené položky si snadno uložíte kliknutím na ikonu srdíčka na kartě každého produktu.

INSPIRACE

Nově najdete na e-shopu inspirace, díky kterým si můžete vyladit sportovní outfit do poslední vrstvy na pár kliknutí.

MODELOVÉ ŘADY KOL

Často od vás slýcháváme, že je pro vás obtížné zorientovat se v rozdílech mezi řadami kol. Připravili jsme pro vás proto detailní popisy modelových řad, abyste snadno našli to, které vaši jízdu posune o úroveň výš.

OBJEDNÁNÍ SERVISU TEĎ I ONLINE

Profesionální servis lyží a kol, stejně jako další služby si teď můžete snadno objednat online. Pokud nám však budete chtít zavolat, nadále váš hlas rádi uslyšíme.

RÁDCE PŘI VÝBĚRU

Radíme v tom, co sami milujeme. V našem týmu máme profesionální sportovce, kteří si umí poradit s kdejakou překážkou, a tak rádi poradí i vám. Na osobní kontakt nedáme dopustit ale pokud vybíráte radši z pohodlí domova, společně jsme dali dohromady online rádce. Ten vám pomůže zorientovat se ve výběru kola, skialpů, bezpečnostních prvků a dalšího vybavení. Rádce budeme pravidelně rozšiřovat.

NÁKUPNÍ ZÁŽITEK

Procházení nového e-shopu by pro vás mělo být plynulejší, asi jako když poprvé nazujete nášlapy na kole a ono to prostě frčí. Pokud vás ale něco nemile překvapí nebo napadne, budeme rádi, když nám dáte vědět na zlepsovak@endorphinrepublic.cz. Rádi se zase posunume dál.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.