NOVINKY SCOTT 2021 - VYBRALI JSME PRO VÁS

Skvělá zpráva pro všechny nadšené cyklisty – první várka kol z modelové kolekce SCOTT 2021 je tu! A novinky máme pro všechny – pro sportovní jezdce i pro rekreační cyklisty. Nová kolekce na první pohled zaujme originálním designem s použitím výrazných barev, pro cyklistky je tu dámská kolekce se specificky ženskými prvky.

Značka SCOTT se začala elektrokolům věnovat mezi prvními na trhu a díky dlouholetým zkušenostem s vývojem kol patří i v sekci elektrokol k těm nejlepším. Nabízí široký výběr elektrokol – horská, trekkingová, městská i elektrokola pro děti. Stačí si vybrat!

Pro zdolání těch nejstrmějších stoupání i pro pohodový výlet jsou určena horská elektrokola – podle toho, kde budete nejvíce jezdit, si vyberte pevné nebo celoodpružené e-kolo.

 

Naše tipy:

SCOTT GENIUS eRIDE 930 představuje novou generaci odpružených elektrokol, v avantgardním designu, s nejnovějšími technologiemi, plně integrovaný a s nejvyspělejší baterií nabízí dokonalý zážitek z jízdy i v obtížném terénu.

SCOTT CONTESSA STRIKE eRIDE 920 je ideální volbou pro ženy, které hledají zároveň pohodlí a neomezené možnosti v terénu i na cyklostezce. Tento model s vynikající integrací, špičkovými komponenty a s prvotřídním elektropohonem Bosch je ideální kombinací pro vaše výjezdy. Specificky dámské komponenty posunou zážitek z jízdy na vyšší úroveň.

V této nejoblíbenější kategorii kol máme pro vás připravenou celou řadu novinek. Kromě výrazných designů v nové kolekci najdete nové špičkové komponenty i maximálně odlehčené rámy, které nabízejí ideální kombinaci pohodlí a výkonu pro váš skvělý zážitek z jízdy.

 

V kategorii pevných horských kol máme pro vás připravené modely z řady SCOTT SCALE a SCOTT ASPECT, pro ženy specificky dámské modely SCOTT CONTESSA.

 

SCOTT SCALE – tyto hardtaily s geometrií inspirovanou závody nejvyšší úrovně jsou určeny  pro sportovní jezdce, kteří milují rychlost a rádi vítězí. Najdete zde kola s karbonovým i hliníkovým rámem, náš tip:

SCOTT SCALE 930 – super lehký karbonový rám doplňuje vidlice FOX se 100mm zdvihem a sada Shimano XT/Deore. Ovládání tlumení RideLoc z řídítek ještě zlepší výkon tohoto závodního modelu!

Řada kol SCOTT ASPECT je určena pro pohodové vyjížďky v lehkém terénu i na cyklostezku. Vyberte si z celé řady modelů, které jsou dostupné s 29“ nebo 27“ koly – ty jsou ideální pro teenagery nebo pro cyklisty s menší postavou.

SCOTT ASPECT 940 je cenově zajímavý, lehký a výkonný model kola pro rekreační cyklisty. Je vybaven uzamykatelnou vidlicí se 100mm zdvihem, hydraulickými diskovými brzdami a komponenty Syncros.

Novinky máme i pro ženy – sportovní i pohodlná kola s poutavým designem a specificky dámskými prvky, které dokáží jízdu na kole velmi zpříjemnit. Jedná se hlavně o sedlo, řídítka, gripy, tlumení a další komponenty, které jsou přizpůsobeny stavbě ženského těla. Větší pohodlí při jízdě určitě znamená i příjemnější zážitek, ať už trénujete na závody nebo si chcete užít nedělní vyjížďku.

 

Náš tip pro sportovní cyklistky:

SCOTT CONTESSA SCALE 920 – horské kolo z nové kolekce s karbonovým rámem HMF, vidlicí FOX 32 Float se 100mm zdvihem a ovládáním tlumení z řídítek systémem RideLoc je ideálním parťákem na rychlou vyjížďku a na závodech vás spolehlivě dovede k vítězství!

Nezapomněli jsme ani na děti a juniory a z kolekce roku 2021 můžete vybírat již teď:

 

SCOTT SCALE 24 – je ideální model pro mladé jezdce se závodními ambicemi. Je určeno pro děti cca od 8 let.

SCOTT CONTESSA 26 – juniorské kolo, které zaujme na první pohled – je určeno pro dívky od 10 let.

 

Představili jsme vám pouze zlomek z široké nabídky kol, které pro vám již nyní máme připravenou v prodejnách Endorphin republic, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že máme kolo i pro vás. S výběrem vám na místě ochotně poradí team zkušených asistentů, kolo dostanete seřízené a připravené k jízdě a v ceně je také garanční prohlídka kola.

 

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.