Kästle: Superprémiová značka, která vyrábí běžky v Čechách

Kästle je prvotřídní rakouská značka lyží jejíž historie se píše již od roku 1924. Možná vás překvapí, že běžky právě této značky se vyrábějí v Novém Městě na Moravě.

Lyže Kästle drží prozatím 133 medailí z olympijských her a mistrovství světa. Od roku 2019 spojila značka své síly se Sportenem, díky čemuž se portfolio rozšířilo o běžky a jejich výroba se přesunula do Čech. Na běžky Kästle sází dokonce i Martin Koukal.

Výjimečné technologie

Díky patentované technologii Hollowtech mají lyže Kästle mimořádně nízkou hmotnost a zmenšují vibrace až o 30 %. I tak jsou maximálně stabilní – hrany zajišťují dokonalou přilnavost a přesnější je i vedení lyží. Ať už sháníte sjezdové lyže, skialpy či běžky, máte jistotu, že jezdíte na tom nejlepším na trhu.

Běžky

Běžky Kästle si dlouhodobě drží nejvyšší standardy kvality. Navázaly na tradici Sportenu a spojily ji s nejlepšími technologiemi. Za pouhé 3 roky se tyto běžky probojovaly do nejvýznamnějších seriálů závodů FIS, IBU a Ski Classics. Jako profesionál si budete na těchto lyžích připadat také vy.

Bežky Kästle nyní pořídíte i u nás v Endorphin Republic. Seženete vše od dětských lyží až po závodní modely s karbonovou výztuží po téměř celé délce a jádrem z topolu a jasanu. Pokud chcete mít v zádech vítr i soupeře, rozhodně na tyto běžky vsaďte.

Přidejte se i vy k běžkařské (r)evoluci:

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.