Slevy 50 až 70 % na vybrané produkty zde.🥳
info o objednávkách: po–pá 8–15:30
+420 776 008 028
info o zboží: po–ne 10–18
+420 777 355 833

Top značky

Top značky

Top značky

Helmy na kolo POC: Chtějte to nejlepší na trhu

Hledáte přilbu, na kterou se můžete maximálně spolehnout, přesto o ní nebudete ani vědět? Pak si zamilujete švédskou značku POC. Nabízí jedny z nejbezpečnějších helem na kolo na trhu – ať už žijete pro extrémní sjezdy nebo si užíváte nedělní vyjížďky.

Díky technologii MIPS® pojedete ještě bezpečněji

Když už nedejbože spadnete, oceníte helmu, která vás ochrání před různými typy nárazu, nejen tím rovným a přímým. A právě to umí technologie MIPS®, která při šikmém nárazu zabraňuje přenosu rotačních sil do mozku a tím poskytuje ještě větší ochranu. Většina helem POC právě touto technologií disponuje.

Který model helmy POC je pro vás nejlepší?

Přilba na kolo by měla chránit, perfektně padnout a samozřejmě také dobře vypadat. Měla by sedět vašemu stylu jízdy a disciplíně, které se věnujete. Mezi to nejlepší z dílny POC patří právě tyto modely:

Enduro. Trail. Nebo třeba elektrokolo? Helma POC Kortal s vámi půjde do všeho. Je extra bezpečná, designová, pohodlná a cenově dostupná. Zalíbí se vám masivní přední štít, který se při nárazu automaticky odlomí, aby nedošlo k úrazu krku.

Je vaší vášní MTB? Pak vás tato přilba nadchne. Díky vysoké úrovni bezpečnosti umožňuje agresivní styl jízdy. Helma je zesílená v oblasti spánků a na zadní části hlavy, takže vůči nárazu je ještě odolnější. Potěší vás nízká váha, díky které bude jízda ještě pohodlnější.

Jestli milujete technicky náročné tratě, tato helma je tou pravou volbou. Je ultra bezpečná a nechybí ani technologie ochrany mozku MIPS®. Díky skvělému odvětrávání a propracovanému systému upínání je přilba také mimořádně pohodlná. Opřete se do toho naplno.

Nejen na trail. Na každý den

Že hodně času trávíte výlety a jezdíte i po silnici? Nebo dojíždíte na kole do práce? Nemusíte kupovat další helmu. Zmíněné modely jsou vesměs určené primárně do terénu, ale fajnově vám v nich bude také na pohodové projížďce. A až si vyrazíte pohrát na singletrail, víte, že na hlavě máte to nejbezpečnější na trhu.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.