EXKLUZIVNĚ V ENDORPHIN REPUBLIC: PROFI CYKLISTICKÉ OBLEČENÍ GIORDANA

Originální italské dědictví rodinné firmy, vášeň pro kvalitu, technické inovace i pro silniční cyklistiku jako takovou, to je spojení, které dává vzniknout značce technického cyklistického oblečení, kterou můžete vidět na mnoha profesionálních týmech světové úrovně. To, že je cyklo oblečení této značky vyráběno přímo v Itálii, ve vlastní továrně, může být pro někoho příjemnou třešničkou na dortu, pro někoho pak gró celé firmy.

Pojďte s námi poznat svět svět cyklistických stájí, té nejvyšší kvality produktů, které tam jsou potřeba, a zároveň módy, kterou byste v tomto odvětví nečekali. Pojďte s námi poznat italskou značku Giordana, která má pořádně hluboké kořeny, pro které je vyhledávají i ti nejnáročnější cyklisté světa. Oblečte se i vy do dresů týmů Mitchelton-Scott nebo Astana!

CYKLO OBLEČENÍ S TRADICÍ

Giordana je 100% MADE IN ITALY. V tom je ten rozdíl. Na začátku značky Giordana stál Giorgio Andretta, který byl v 70. letech elitním cyklistou, ale proslavil se právě tím nejlepším cyklistickým oblečením, které začal vyrábět. To na konci 70. let přetavil ve značku Giordana, pojmenovanou po jeho dceři. Už v 80. letech pak značka profesionálního cyklo oblečení sponzorovala ty nejlepší jezdce World Tour a stala se i oficiálním dodavatelem Tour de France. V roce 1986 pak dokonce Andretta otevřel vlastní továrnu přímo v Itálii, odkud si značka Giordana užívala i nadále svoji pozici na výsluní silničního cyklistického sportu. Vlastní továrnou došlo k zefektivnění výrobního procesu, který vyrábí skutečně to nejlepší cyklistické oblečení na trhu.

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

KOLEKCE GIORDANA PRO PROFÍKY I VÍKENDOVÉ JEZDCE

Giordana stojí v čele vývoje a testování nových materiálů, aby uspokojila náročné požadavky profesionálních jezdců. Filozofie firmy kombinuje tradiční řemeslo s moderními textilními inovacemi a tím vysvětluje, proč má každá nová kolekce cyklo oblečení mezi cyklisty to nejlepší renomé.

FR-C PRO

Mezi kolekcemi cyklistického oblečení Giordana najdete např. modely FR-C PRO, které patří mezi mimořádně technicky propracované kousky s módním stylem, které jsou stvořené pro závody. FR-C Pro kolekce je vyvíjena a zdokonalována po celá desetiletí, proto je propracovaná do posledního detailu. Vsází na ně týmy World Tour, kteří jsou těmi nejlepšími testéry na světe. Vyzkoušejte si je i vy a zažijte všechny výhody, které profesionální cyklistické oblečení přináší.

NX-G

Další generace oblečení na kolo zahrnuje nejluxusnější inovativní kousky, které nabízejí mimořádnou aerodynamiku, pohodlí i výkon.

MODA

Jednoznačně nejvíce módně zaměřená kolekce cyklistického oblečení Giordana. Jedinečné kousky v limitovaném množství jsou navrhovány přímo pro vás, pokud si kromě kvality potrpíte i na styl.

PRO TEAM

V kolekci PRO TEAM najdete týmové repliky cyklistického oblečení stájí Mitchelton-SCOTT a Astana.

Mezi další kolekce, které najdete v našem e-shopu, patří i modely SILVERLINE, WOOL, LUNGO, FUSION a G-SHIELD. Prohlížejte v naší nabídce a vybírejte si modely cyklo oblečení, které padnou do noty právě vám!

SKUTEČNĚ ŠPIČKOVÉ CYKLISTICKÉ OBLEČENÍ

Dnes je “špičkový” skoro každý produkt, který najdete na internetu. Ale my v ER se neschováváme za prázdná slova, proto si můžete produkty Giordana přijít osahat do našich prodejen v Praze, Brně a Olomouci. Přesvědčte se, že slovo “špičkový” je v případě cyklistického oblečení Giordana skutečností, která vás dostane.

Vybírejte ty nejkvalitnější produkty značky, která vás oblékne od hlavy až k patě. Nechybí cyklodresy, cyklistické kalhoty s vložkou i kšandami, elastické cyklo kraťasy, bundy na kolocyklistické doplňky jako návleky nebo cyklistické ponožky. Vše samozřejmě i v dámském provedení!

Dopřejte si kvalitu a design z Itálie a poznejte silniční cyklistiku zase trochu jinak!

Celou nabídku naleznete zde .

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.