Využijte extra 10% slevu s kódem VIKEND10 na kategorie lyžování, outdoorlifestyle. Pouze do neděle s registrací!

Top značky

Top značky

Top značky

Dětem pro radost

Využijte krásného jarního počasí a vyrazte s dětmi na výlet na kole! Aby se děti i vy dobře bavily, potřebují to správné kolo, na kterém se budou cítit jistě a pohodlně. S výběrem vám poradíme!

V prodejnách Endorphin republic nabízíme široký výběr dětských a juniorských kol a právě teď si můžete vybrat i z nových kol kolekce 2021. Naši prodavači vám při výběru ochotně pomohou, pro vaši lepší orientaci v nabídce vám některé modely představíme. Orientačně uvádíme věk dětí, pro které jsou určena, ale rozhodující je výška dítěte a také úroveň jízdy. Ideální je kolo v prodejně vyzkoušet, aby jste se ujistili, že velikost je správná. Příliš velké kolo bude pro dítě nejen špatně ovladatelné, ale i nebezpečné.  A určitě nezapomeňte na cyklistickou přilbu i pro ty nejmenší cyklisty.

 

Pro nadějné závodníky představujeme  SCOTT Scale 26 disc – kolo inspirované ´dospělým´špičkovým modelem, je vybaveno tak, aby každý závod i vyjížďka byla zábavou. Diskové brzdy zvýší bezpečnost jízdy. Je určeno pro děti zhruba od 11 let. 

Dospívající slečny bude vyjížďka zábavnější na stylovém modelu SCOTT Contessa 26 Disc – skvěle vybavené kolo s dámským rámem a designem zaujme na první pohled, jednoduché ovládání a spolehlivé brzdy zpříjemní každý výlet. Pro dívky přibližně od 11 let.

Pro děti od 8 let představujeme kolo SCOTT Scale RC 24 s pevnou vidlicí – pro vyjížďku s rodinou i závod s kamarády. Kolo s lehkým hliníkovým rámem a pevnou vidlicí pro nízkou hmotnost je vybaveno spolehlivým řazením Shimano SLX.

SCOTT Contessa 20 v našem klasickém trendy dívčím vzhledu s velmi nízkou horní rámovou trubkou pro snazší nastupování a větší jistotu při jízdě je určeno pro dívky od 6 let. Lehký hliníkový rám s jednoduchým řazením Revo je ideální pro získání základních dovedností při jízdě.

SCOTT Roxter 16 je kolo se 16“ koly pro děti přibližně od 4 let. Kolo je vybaveno přední brzdou ovládanou páčkou z řídítek a torpédem. Hliníkový rám doplňuje vidlice HiTen. To nejlepší pro malé cyklisty!

To nejlepší hned od začátku – SCOTT Contessa Roxter 14 nadchne každou malou cyklistku nejen designem. Na kole se bude cítit jistě a pohodlně – ideální pro první seznámení s jízdou na kole. Přídavná kolečka jsou součástí. Kolo je určeno pro děti od 3 let.

A tím nekončíme – pro ty nejmenší máme stylová odrážedla, která těm nejmladším usnadní pozdější přechod na skutečné kolo. Zkuste SCOTT Contessa Walker

Užijte si výlet s dětmi naplno, v našich prodejnách vám pomůžeme vybrat to správné vybavení a na vás bude už jen najít tu správnou motivaci – třeba na tu nejlepší zmrzlinu!

 

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.