Dejte si Bacha! Turistické batohy Bach nově v ER

Nemusíte mít strach, nebude to o tom známém hudebním skladateli. Ve světě outdooru je značka BACH sice také legendou, ale ne pro své hudební nadání, ale pro špičkové outdoorové batohy.

Švýcarský BACH se za desetiletí svého fungování stal opravdovým specialistou na turistické, horolezecké, skialpovélifestylové batohy pro sportovní nadšence. Právě švýcarské hory jsou místem, kde se produkty této značky vyvíjejí a testují při vysokohorských expedicích, a proto přinášejí tu nejvyšší možnou a hlavně ověřenou kvalitu.

KE KOŘENŮM ZNAČKY BACH

Historie značky BACH sahá až do začátku 70. let, kdy irský výrobce batohů Thomas Street vyvinul revoluční zádový systém Orthoflex. V osmdesátých letech objevil tohoto výrobce švýcarský obchodník a horský vůdce Martin Wiesmann, který viděl v této malé továrně obrovský potenciál. Továrnu převzal a značka BACH byla na světě. Již v roce 1989 spatřil světlo světa legendární turistický batoh Overland, opravdová klasika, která má své místo mezi outdoorovými batohy i v současnosti. V roce 2006 se celá společnost přesunula zpět tam, kde má zakladatel značky hluboké kořeny. Ve Švýcarsku, v blízkosti hor a drsné přírody, vznikají ty nejinovativnější produkty, skvělé nápady a tak i stále promakanější batohy, které nezklamou náročné zákazníky. BACH prostě není žádnou novinkou, na kterou se brzy zapomene, ale léty prověřenou značkou, jejíž kvality stále rostou.

BATOHY VYRÁBĚNÉ SE ŠVÝCARSKOU PRECIZNOSTÍ

V nabídce značky BACH najdete turistické batohy v široké škále litráží na vícedenní přechody hor, menší trailové batohy na výlety, důmyslné cestovní tašky a vaky na přesuny i funkční a designové lifestylové batohy do města. Nechybí ani čistě dámské batohy, které mají specifický střih přesně uzpůsobený potřebám ženského těla. Díky pečlivému výběru materiálů a jasné vizi designu představuje každý “BACHpack” rovnováhu mezi pohodlím, nízkou hmotnostídlouhou životností.

Při výrobě jsou používány špičkové materiály a doplňky, od nejpevnější a extrémně odolné tkaniny 1000D CORDURA® Classic přes čtyřsměrně pružný Spandex pro maximální flexibilitu, až po detaily jako jsou třeba vyhlášené YKK zipy.

Systém velikostí batohů je dokonale propracovaný, takže si každý najde přesně ten, který mu perfektně padne. Mezi produkty najdete extrémně lehké trekové batohy na expedice i batohy pro pořádně těžké náklady. Vždy je ale kladen důraz na perfektní zádový systém, který je uzpůsoben použití batohu.

LÁSKA K HORÁM JAKO STAVEBNÍ PILÍŘ FIRMY

Jakkoli přehnaně to zní, základním pilířem filozofie firmy BACH je láska. Láska k horám, přírodě i k tomu, co firma vytváří. Bez této vášně by nikdy nevznikly batohy v takové kvalitě, na kterou jsou zákazníci značky BACH dlouhá léta zvyklí. Jen lidé, kteří milují svou práci, při ní můžou podávat maximální výkony. A na batozích BACH je to znát. Rozdíl mezi dobrým a nejlepším vytvářejí mistři svého řemesla, kterým batohy procházejí pod rukama. Nejen každý detail, ale i každý gram zátěže je podroben důkladnému ověřování, zda má své opodstatnění a smysl. Co se týče hmotnosti, u batohů BACH se můžete spolehnout, že u nich nenajdete ani jeden zbytečný gram navíc.

Výroba funkčních outdoorových batohů využívá nejmodernější technologie, ale zároveň dbá na minimalizaci technologické zátěže a myslí na životní prostředí. Stará se nejen o blaho vašich zad, ale i o blaho naší planety. BACH vyrábí udržitelně, nakupuje materiály co nejblíže místu výroby, využívá námořní přepravu a používá recyklované obaly. Především ale vyrábí geniálně odolné batohy, které dlouho vydrží, a tak předchází zbytečnému plýtvání z nutnosti pořízení nového vybavení.

BACH NOVĚ V ENDORPHIN REPUBLIC

Jsme neskutečně hrdí, že vám značku BACH z Curychu můžeme nabídnout v České republice jako první. S Bachem se můžete pohodlně sbalit a vyrazit na cesty za dobrodružstvím. Možná na vás nezapomenutelné zážitky čekají vysoko v horách, možná při cestě do práce. Objevujte je všude! Se vším, co k tomu potřebujete, vám pomůžou batohy BACH .

A rada na závěr? Nezapomeňte na svých cestách dávat BACHA !

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.