Cyklistické přilby SCOTT pro rok 2021

Seznamte se – novinky pro rok 2021 stojí za to!

 

Občasný kotrmelec se přihodí i tomu nejzkušenějšímu jezdci. Proto je tak zásadní investovat do správné cyklistické helmy. Nejen, že naše helmy plní svou ochrannou funkci, ale jsou navíc lehké, pohodlné a sluší.

Nová přilba SCOTT Centric Plus vás nadchne, ať už jezdíte na biku nebo na silničce.  Byla navržena pro přední světové silniční a MTB závodníky. Díky aplikaci nejnovějších poznatků z oblasti aerodynamiky je to jedna z „nejrychlejších“ a nejlépe odvětraných helem v dané kategorii. Proudění vzduchu je optimalizované jak na vnější straně helmy, tak uvnitř. Technologie MIPS® chrání mozek a helma zároveň obsahuje ještě lepší ventilační systém. 

 

Kola se neustále vyvíjejí, jezdí se čím dál rychleji na stále techničtějších trailech. Více než kdy před tím potřebují draví trailoví jezdci helmu, která s nimi jízdu zvládne. Seznamte se s helmou SCOTT Stego Plus, zrozenou z vášně ke stylu a inovaci a vyrobenou s funkčností a bezpečností na zřeteli. Prvotřídní ochranná plocha a integrovaný systém ochrany mozku MIPS® v modelu Stego Plus chrání nejzranitelnější oblasti hlavy a umožňuje, abyste o stále vyšší cíle usilovali s jistotou. Helma obsahuje úchyt na sjezdové brýle i úchyt na akční kameru.

 

Scott nezapomíná ani na městskou cyklistiku. Pro letošní sezonu představuje nové povedené přilby s jasným pojmenováním SCOTT II Doppio a SCOTT Ristretto.

 

Přilba SCOTT II Doppio je stvořená přímo do městského provozu. Atraktivní helma má širší upínací pásky, které upravíte i za jízdy. Praktická je také dobíjecí blikačka v zadní části helmy, která svítí ve 2 režimech. Díky unikátnímu systému ochrany mozku MIPS®- je helma ideálním společníkem nejen na silnici.

 

Přilba SCOTT Ristretto je velmi podobná přilbě Doppio, jen je určená pro ty, kteří hledají výhodný poměr ceny a kvality. Nabízíme v nenápadné černé barvě nebo naopak v dobře viditelné jasně žluté barvě, každá přilba má výrazné reflexní prvky. Je pohodlná a poskytuje maximální ochranu při jízdě po městě.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.