ADDICT ERIDE - SEZNAMTE SE!

Silniční elektrokola – to je velké téma současnosti. Právě teď vám představujeme dlouho očekávanou a pečlivě utajovanou novinku značky SCOTT! ADDICT eRide aspiruje na největší trhák sezóny. 

 

Pro shlédnutí video je nutné souhlasit s marketingovými cookies

Pro někoho je to pouze lehké silniční elektrokolo. Pro sportovní cyklisty přestavuje skvělý tréninkový nástroj. A pro všechny silniční elektrokolo s nejlehčím rámem na trhu (pouhých 1040g), které nezná žádné kompromisy! SCOTT využil všechny dlouholeté zkušenosti z vývoje špičkových závodních kol a vytvořil totálně integrované elektrokolo v ohromujícím designu.

Silniční elektrokola jsou tu, aby zjednodušila a usnadnila sportovní výkon pro širokou skupinu cyklistů. Dělají vyjížďku zajímavější, pomáhají vyjet výš, dál a do strmějších kopců. Den na kole pro vás začne dříve a skončí později.  Není to pouze elektrokolo nebo silniční kolo. Nový ADDICT eRide otevírá nové možnosti a posunuje vaše hranice – je lehký, výkonný a stejně jako ADDICT ve Světovém poháru, způsobí převrat na cyklistické scéně.

SCOTT ADDICT eRide je dostupný ve 4 modelech, které se liší výbavou. Pro nadšené cyklistky je určený model CONTESSA ADDICT eRide v působivém designu Contessa Signature.

Zásadní otázkou u elektrokol je vždy dojezd – ADDICT eRide s použitím přídavné baterie (Range Booster) má dojezd až 120km s převýšením až 2200m. Celková hmotnost kola (bez přídavné baterie) je neuvěřitelných 10,75 kgMaximální rychlost, při které elektrický pohon pomáhá, je 25km/h.  Celkový výkon baterie při použití přídavné baterie – Range Booster – je 460WH.

 

 

ADDICT eRIDE má plně integrované kabely – díky řídítkům Syncros Creston iC combo (které najdete i u ADDICTU RC) jsou všechny kabely – řazení, brzdy – vedeny interně. A díky této inteligentní konstrukci nebylo nikdy jednodušší nastavení správné pozice na kole.

 

Můžete jednoduše vybírat ze 3. možností úrovně asistence: ECO, střední asistence a plný výkon.

Zaujal vás tento model silničího elektrokola? Již brzy budete mít možnost si kolo koupit i v ENDORPHIN REPUBLIC, a to ve 3 různých variantách.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.