Brno

Endorphin Republic Brno
Bauerova 10
Brno, 603 00
po – pá: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
Navigovat

Informace o prodejně

Široká nabídka zboží se zaměřením na cyklistiku, lyžování a běh. Nabízíme ucelené kolekce značek SCOTT, BERGAMONT, DOLOMITE, OUTDOOR RESEARCH, FISCHER a dalších. Součástí prodejny je odborný servis kol a lyží a také testovací centrum, které nabízí možnost vyzkoušení kol a lyží, pokud si nejste jistí výběrem. Nabídku doplňuje 3D nastavení posedu na kole.

Endorphin Republic Brno

po – pá: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
po – pá: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
+420 777 544 244 brno@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás

Prodejna na facebooku

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Vladimíra Balejová

hlavní expert v Endorphin prodejně
Naše “Baly” se sportu obchodně věnuje od roku 1978. To vnímá jako svůj osobní rekord. Baterky si dobíjí na lyžích, v bazénu nebo při tancování. Sport je pro ní hlavně relax – a taky zábava, kterou je ráda, že zažívá i při své práci.

František Mandík

servisman
Ať je to silnička, MTB nebo enduro, Franta má rád vše, co je spojené s cyklistikou. V jeho životě jsou důležití hlavně lidé – rodina, pracovní parta a kamarádi, kteří si prý svá kola nechávají servisovat právě u něj.

Tomáš Křivánek

expert v Endorphin prodejně
Tomáš je dvojnásobný mistr České republiky v juniorském letním biatlonu. Pokud budete chtít poradit, jak běhat na běžkách nebo jen tak po svých, Tomáš vám pravděpodobně řekne, že „klíčem k úspěchu je pravidelnost.“

David Balga

servisman
David si užívá práci v Endorphinu, protože mu neustále chystá nové výzvy. A v těch si libuje. Rád cestuje s batohem na zádech, sjíždí řeky nebo se vypravuje na kole přes půl republiky. Naposledy z Brna až na Praděd.

Dalibor Sláma

expert v Endorphin prodejně
Dalibora baví enduro – kolo i motorky. Přesto je rád, že Endorphin Republic se zaměřuje na další sporty, protože tak má možnost je poznat a vyzkoušet. Rád posouvá své hranice – a nejraději soupeří sám se sebou.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.