Pusťte to z kopce! Sleva až 70 % v kategoriích Lyžování, OutdoorLifestyledalších 5% dolů s kódem ZKOPCE5 po registraci.

Top značky

Top značky

Top značky

Top značky

NÁKUP NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ

Máte zálusk na nějaký parádní kousek, ale nechcete se vydat z peněz? Potřebujete nové kolo, avšak vaše finanční situace není úplně růžová? Nevěšte hlavu! V PRODEJNÁCH Endorphin Republic si nakoupíte za každé situace, přičemž se obejdete i bez nových vrásek způsobených stresem. Šetřete si nervy a dopřejte si vše potřebné.

Jak na to? V ER máte možnost zajištění financování přes Cofidis. Nejedná se přitom o žádnou boudu, ale o půjčku bez navýšení. Podmínky to samozřejmě nějaké má, ale rozhodně nic, co by vás mělo odradit. Je to velmi jednoduché. Půjčit si můžete na cokoliv se slevou do 30 %. Výše půjčky je omezena od 5 000 Kč do 50 000 Kč, což je krásná věc. Celkovou částku si můžete navíc rozložit do 5 nebo 10 splátek podle vašeho uvážení. Velkou výhodu je fakt, že si nikdy nemusíte půjčovat na celou částku, ale klidně pouze jen na část (např.: Kolo stojí 150 000 Kč, přičemž z vlastní kapsy zaplatíte třeba 100 000 Kč a 50 000 si půjčíte). Půjčku sjednáte jednoduše v kterékoliv z prodejen Endorphin Republic.

 

Zdá se vám zvláštní, že někdo v dnešní době půjčí někomu peníze bez navýšení? Žádnou kulišárnu v tom nehledejte. Jedná se o benefit, který poskytuje ER svým zákazníkům. Jedinou podmínkou využití financování přes Cofidis je to, že se musíte zaregistrovat do ER pasu, což vás nic nestojí, naopak se dostanete k dalším výhodám.

 

Abychom si v tom udělali na závěr zcela jasno, uvedeme si klasický reprezentativní příklad:

Celková výše úvěru činí 10 000 Kč, kdy je pevná zápůjční roční úroková sazba 0 % a RPSN 0 %. Doba trvání úvěru byla zvolena na 10 měsíců s měsíční splátkou ve výši 1 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem bude ve finálním součtu 10 000 Kč. Za sjednání úvěru ani vedení účtu nejsou účtovány žádné poplatky. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok. Poskytovatelem finančních služeb je COFIDIS s.r.oPodmínky půjčky najdete zde.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.