Endorphin Republic Praha 8

Sokolovská 663/136C
Praha 8, Karlín, 180 00
po – ne: 10.00 – 19.00
Navigovat

Informace o prodejně

Stavte se do moderní dvoupatrové prodejny v Karlíně, dříve SCOTT sport.. Pořídíte cyklistické, lyžařské, běžecké a outdoorové vybavení, se kterým přeměníte sport v absolutní nadšení. Přijďte se poradit s našimi profíky, kteří do toho sami pořádně šlapou. Vyzkoušejte si kola SCOTT, půjčte si před koupí na vyzkoušení lyže a skialpy nebo nám své vybavení svěřte na profesionální cyklistický a lyžařský servis. Široký výběr značek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Stockli, Karpos, Crazy, Phenix, On, Altra a dalších.

Endorphin Republic Praha 8

servis

po – ne: 10.00 – 19.00
po – pá: 10.00 – 19.00 so – ne: 10.00 – 18.00
+420 774 889 994 +420 226 886 254 prodejna@endorphinrepublic.cz servis@endorphinrepublic.cz

Jak se k nám dostanete

Veřejnou dopravou

METRO B STANICE INVALIDOVNA

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU ENDORPHIN REPUBLIC

ODBORNÍCI NA PRODEJNĚ

Jan Zámorský

expert v Endorphin prodejně
„Pořád na plný plyn.“ Ve sportu to ani jinak nejde. Honza zkouší své hranice na kole i skialpech, do všeho jde po hlavě i srdcem. Ne náhodou je s námi v Endorphinu už přes 15 let!

Martin Michálek

expert v Endorphin prodejně
Martin rád jezdí na horském kole, běhá a vyráží do přírody. A úplně nejradši s partou přátel. Naštěstí je má přímo tady – u nás v Endorphinu.

Dana Konečná

expert v Endorphin prodejně
„Vše se dá zvládnout – musíš jen chtít a dát do toho vše.“ Dana má za sebou zranění kolena, ale to jí stejně nezabrání dávat sportu všechno. Ať už je to badminton, kolo, fotbal nebo práce u nás v Endorphinu.

Tomáš Kramata

expert v Endorphin prodejně
“Můj největší sportovní úspěch je, když se domů vrátím v celku.” Tomáš rád posouvá své hranice - ať už na motorce nebo na kole. Jeho životní styl je “enduro” a sport ho mimo jiné naučil věřit sám sobě.

Kateřina Šimková

expert v Endorphin prodejně
Kdo může říct, že jeho koníčkem jsou koníčci? Kromě jízdy na koni se Kačka ráda oddá i té na kole. Oba sporty ji naučily, že po pádu je nejdůležitější se vrátit zpět do sedla.

Založte si Endorphin pas a získejte přístup ke slevám, odměnám a výjimečným službám.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.